DESTEK

Mükemmel bir bilimp deneyimi için tamamen ücretsiz online destek hizmetimizden faydalanın.

İletişime Geç

Mail gönderin veya telefonla
arayın
+(90) 850 222 27 46

Sık Sorulan Sorular

Bilimp ile ilgili sık sorulan
sorulara göz atın

Canlı Destek

Pazartesi- Cuma 
08:30 - 19:00 saatleri arası 
ücretsiz canlı destek alabilirisiniz.

Üyelik Soruları

Bilimp’i kullanmaya nasıl başlayabilirim?

Ana sayfada yer alan ‘30 GÜN ÜCRETSİZ Kullan’ butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanma süresi sırasında veya sonrasında satın almaya karar verirseniz dilediğiniz planı seçerek Bilimp kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bilimp Ürün İçerikleri Nelerdir?

İletişim, belge, görev ve süreçlerinizi yönetebileceğiniz Bilimp yazılımı ; Asistan, Biri, Bimesaj,Doküman,Eğitim, E-Posta, Görev,İnsan Kaynakları, kalite, Kişisel veri ve IT, Paylaşım, Öneri, Tablo, talep,Toplantı, ,Yazı, Ziyaretçi araçlarından oluşur. Bu bütünleşik araçlar platformuna ilave olarak ARGE Merkezi Yönetimi, İdari İşler, Satış Yönetimi ve Sporcu Takibi araçlarıda satın alınabilir.

Plan1 , Plan2, Plan3 veya Plan4 den herhangi birini abone olmadan extra araçlardan "ARGE Merkezi Yönetimi", " Satış Yönetimi", "Sporcu Takibi" , "İdari İşler" uygulamalarına abone olamaz veya sunucu lisansı satın alabilir miyim?

Hayır A,B ve C paketlerini, Bilimp Planlarından herhangi biriyle birlikte kiralayabilir ve satın alabilirsiniz.

Bilimp Kullanmak için herhangi bir yatırım gerekiyor mu?

Kiralama yöntemini tercih ederseniz yatırım yapmanıza gerek yok, Bilimp bulut tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmez. Kayıt sırasında belirlediğiniz e-posta adresi ve şifresiyle kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Ancak Bilimp'i kendi sunucunuzda barıdırmak veya diğer araçlarla entegre etmek isterseniz yatırım yapmanız gerekmektedir.

Kiralama dışında Bilimp lisansını satın alabilir miyim?

Evet, gerekli donanım/lisans altyapısını oluşturmanız durumunda, Bilimp'i kendi sunucularınızda bulundurmak üzere satın alabilirsiniz. www.bilimp.com sayfasının sol üst bölümünde yer alan Fiyatlar sayfasında sunucu lisansı satın alma sekmesinde yer alan form bilgilerini doldurarak lisans başvurusu yaptıktan sonra fiyat bilgisi mail olarak gönderilmektedir.

Hangi Kredi Kartları ile Taksitli Ödeme yapalabilirim?

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Cardfinans ve Advantage kartlarına 12 Aya kadar taksitli ödeme yapabilirsiniz, peşin alımlarınıza ise %18 indirim uygulanır.

Bilimp siparişi verdikten sonra bir yıllık kiralama süresi sona ermeden planlar arasında geçiş yapabilir miyim?

Evet, kiralama süresinin bitmesini beklemeden planlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Yıllık kiralama süreniz, ilk sipariş tarihinizden itibaren geçerli olacaktır. Geçişler küçük plandan büyük planlara geçiş şeklinde olur ve kalan aylar için fark ödenir. Bir alt plana geçiş ancak bir yıllık kiralama süresinin sonunda mümkün olur.

Bilimp Kiralama sırasıda alınan ek paketlerin bir sonraki yıl yenilemede yenilenmesi gerekir mi?

Evet, yıllık yenileme yapılırken ek özelliklerin yeniden satın alınması gerekmektedir.

Paketlerde yer alan Sms tükendiğinde ve Bulut Depolama Alanı dolduğunda ne yapmam gerekir?

www.bilimp.com adresinden sms ve ilave bulut alanı siparişi verebilirsiniz. Bilimp uygulamanızda, Hesabım, Satın Al menüsünden ek ürünlere ulaşabilirsiniz.

Bir yıl içinde kullanılmayan sms ev disk alanları ikinci yıla devredilir mi?

Hayır, kiralama süresi uzatıldığında eski yıldan kalan sms ve depolama alanı devredilemez.

Bilimp Bulut ve Sunucu fiyatları nelerdir?

Web sayfamızın Fiyatlar bölümünden güncel fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bilimp'e nasıl ücretli üye olabilirim?

Bilimp’e kayıt olarak 30 gün ücretsiz deneme süresinden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süresi sırasında veya sonrasında abone olmaya karar verirseniz kredi kartı bilgilerinizi girip abone olabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süresi bitiminde herhangi bir paket seçmez ve abone olmazsanız ücretsiz üyeliğiniz sona erer.

Bilimp abonesi olduğum zaman faturam ne zaman gelecek?

Bilimp olarak elektronik fatura kullanıcısı olduğumuz için aboneliğinize ait faturanızı elektronik fatura (e-fatura veya e-arşiv faturası) olarak hesap sahibinin e-posta adresine gönderiyoruz. Ödemenizi takip eden 7 gün içinde faturanız e-posta adresinize gönderilecektir. Elektronik faturanızı size gönderdiğimiz e-postanın ekinde .pdf formatında bulabilirsiniz. Bu .pdf dokümanını yazdırarak muhasebe işlemleriniz için kullanabilirsiniz.

Ücretsiz kullanım süresi içindeyken abone olursam kredi kartımdan hemen çekim yapılır mı?

Ücretsiz kullanım süresi içindeyken abone olursanız kredi kartınızdan çekim hemen yapılır ancak ücretsiz sürenizden kalan süre paketinizin üzerine eklenir.

Destek

İhtiyaç durumunda nasıl destek alabilirim?

Müşteri Hizmetleri ekibimiz Bilimp kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. info@www.bilimp.com adresine e-posta göndererek, www.bilimp.com web sitesinden (sağ üst köşedeki Destek butonuna tıklayarak) gelen sohbet penceresinden mesaj göndererek ya da hafta içi 09.00 – 18.00 arası 0(850) 222 27 46 no’lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Yerinde destek hizmetiniz var mı?

Bilimp kullanıcı dostu basit ara yüzü sayesinde kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği bir uygulamadır. Ancak talebiniz durumunda Yerinde Hizmet Paketlerinden satın alabilirsiniz. Bilimp’te oluşturduğunuz kendi sayfanızdan, Hesabım, Satın Al menüsünden satın alabileceğiniz ek ürünlere erişebilirsiniz.

Kullanmak için özel bir eğitim gerekiyor mu?

Bilimp herhangi bir internet kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir.
Ayrıca, modül eğitim videoları programa eklenmiştir.

Bilimp'i internet olmadan kullanabilir miyim?

Bilimp web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. Programı kullanabilmek ve Bilimp hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Bilimp’e girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bilimp'in aynı zamanda iOS ve Android mobil uygulamaları mevcuttur.

Bilimp’i kendi sunucunuzda kullanmak üzere sunucu lisansı ile satın almanız durumunda lokal olarak da kullanılabilir.

Taleplerim Bilimp Ekibi tarafından nasıl değerlendiriliyor?

Uygulamayı sizlerden gelen talepler doğrultusunda geliştiriyoruz. Gelen talepleri, talebin sıklığı ve ürün stratejisini göz önünde bulundurarak iş planımıza alıyoruz. Talepleriniz uygulamayı geliştirmemiz açısından son derece değerlidir.

Bilimp’in Ücretsiz Kullanım süresi boyunca girdiğim veriler, süresi sona erdiğinde silinecek mi?

Ücretsiz kullanım süresi boyunca girdiğiniz veriler lisanslı kullanıma geçtiğiniz takdirde silinmeyecektir, Bilimp’i kaldığınız yerden aldığınız lisans kapsamında kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz kullanım süresi bitiminde Bilimp kiralama siparişi vermediğiniz takdirde verileriniz 30 gün sonra sistemden silinecektir.

Bilimp'in kiralama süresi sona erdiğinde verilerimi kendi bilgisayarıma alabilir miyim?

Evet, kiralama süresi bitiminde süreyi uzatmamanız durumunda, verilerinizi her araç için ayrı ayrı olmak üzere excell formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kiralama süresi sona erdiğinde yenileme yapılmaz ise veriler silinecek mi?

Kiralama süresi sona erdiğinde Bilimp'i satın almamanız durumunda 30 gün sonra verileriniz sistemden tamamen silinecektir.

Kullanıcı Hesabı

Bilimp'te aynı Lisans ile birden fazla şirket takip edebilir miyim?

Evet, tek bir Bilimp lisansı altında birden fazla şirket kullanabilirsiniz. Ayrıca ilgili parametreye bağlı olarak şirket verilerini birbirinden izole edebilir, yetkilendirilmiş kullanıcılar dışında şirket verilerini birbirinden ayırabilirsiniz.

Kullanıcılara farklı seviyelerde yetkilendirme yapabilir miyim?

Evet. Kullanıcılara istediğiniz bölümler için farklı seviyelerde kullanım yetkisi tanımlayabilirsiniz. Kullanıcılara, Bilimp içerisinde yer alan her araç için Yeni Kayıt Ekleme, Silme, Değiştirme, İnceleme yetkilerini verebilirsiniz. Ayrıca yetki grupları oluşturabiirsiniz.

Bilimp hesabıma geçmiş verilerimi toplu biçimde aktarabilir miyim?

Evet, Bilimp'in kullanımı için gerekli olan Personel, Kişi ve Firma bilgisini, Parametreler bölümünden toplu biçimde aktarabilirsiniz.

Bilimp'i kullanmamaya karar verirsem o güne kadar girdiğim verileri geri alabilir miyim?

Uygulamaya girdiğiniz tüm veriler size aittir. Dilediğiniz zaman verilerinizi excel formatında dışarı aktarıp alabilirsiniz. Lisansınızın yenilenmemesi durumunda firma domain adınız ve verileriniz 30 gün sonra silinecektir.

İşletmeme ait verilerin tutulduğu Bilimp hesabının sahibi kimdir?

Bilimp hesabını oluşturan kişi, hesabın aynı zamanda sahibidir. Kullanıcıların yetki seviyelerini, Parametreler menüsünden Kullanıcılar alt menüsünden belirleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Güvenlik

Bilimp güvenli midir?

Bilimp'in barındırma ve teknik altyapısı ile en yüksek seviyede güvenlik sağlanmaktadır. Verileriniz, dünya standartlarında ağ, veri ve fiziksel güvenlik koşullarının sağlandığı bir ortamda barındırılmaktadır.

Verilerim nerede saklanıyor?

Verilerin depolanması ve otomatik yedekleme işlemi ile sunucuların güvenlik ve konfigürasyon hizmetleri için DGN Teknoloji ile çalışıyoruz. Olası teknik problemlere karşı verileriniz günlük ve düzenli olarak yedeklenmektedir.

Verilerimi yedekleyebilir miyim?

Bilimp'e girmiş olduğunuz veriler DGN Teknoloji tarafından oluşturulan sanal sunucularda depolanmakta ve her gün yedeklenmektedir. Kendiniz de verilerinizi yedeklemek isterseniz bütün verilerinizi ilgili bölümlerin altından excel formatında dışarı aktararak bilgisayarınızda veya harici bir hard diskte verilerinizin bir kopyasını saklayabilirsiniz. Sunucu lisansı kullanan müşterilerimiz database yedeklemelerinden kendileri sorumludur.

Mobil Uygulama

Bilimp mobil uygulaması mevcut mu?

Bilimp mobil uygulaması iOS ve Android 'te web uygulamasının tamamlayıcısı niteliğinde mevcuttur.

Mobil uygulama ile ne tür işlemleri gerçekleştirebilirim?

Bilimp Mobil Uygulaması ile;

- Bildirimlerinizi görebilir,
- Kendi takviminiz ile birlikte belirlediğiniz beş kişinin takvimine erişebilir,
- Paylaşımlara ulaşabilir, beğeni veya yorum yapabilir,
- BiMesaj’da gelen mesajları okuyabilir, yanıtlayabilir veya yeni mesaj oluşturabilir,
- Tarafınıza atanan görevleri takip edebilir veya yeni görev oluşturabilir,
- Yeni çalışma bilgisi oluşturabilir ve eski çalışma bilgilerini düzenleyebilir,
- Personel Albümü ve Adres Defterini görüntüleyebilir,
- Personelinizin taleplerini mobil uygulamadan yapmasını sağlayabilir,
- Ziyaretçileriniz takip edebilir, ziyaretçi kodu gönderebilir,
- Personelinizin Öneri iş aracına, öneride bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Bilimp mobil uygulamasını hemen kullanabilir miyim?

Bilimp üyeliğiniz sonrasında Google Play veya App Store'dan indirdiğiniz bilimp uygulamasının Ayarlar alanına bilimp adresinizi (https://şirketKısaAdı.bilimp.com) yazdıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.
© 2019 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Adres: 19 Mayıs Mah. Uğur Mumcu Blv. No:120 Nilüfer, BURSA, TÜRKİYE
Tel: +(90) 850 222 27 46 | Emaıl: info@bilimp.com
envelope-ophonecomments-oquestion-circle-o linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram