DESTEK
Mükemmel bir bilimp deneyimi içinücretsiz online destek alın.
Bilimp ile ilgili sık sorulansoru ve cevapları görüntüleyin.

Sık Sorulan Sorular

Bilimp deneyiminizi kolaylaştıracak ipuçları
Sorulara Gözatın

Canlı Destek

Pazartesi-Cuma 
09:00-18:30 arası ücretsiz canlı destek alabilirisiniz.
Canlı Desteği Başlatın

Eğitim Videoları

Bilimp kullanıcıları için hazırladığımız videolar ile kolay öğrenin.
Videoları İnceleyin

İletişime Geç

+(90) 850 222 27 46
Bizimle İletişime Geçin

Bilimp Teknolojisi

Log (İz) Takibi

Bilimp; uzun yıllar boyunca test edilmiş bir LOG (İz Takibi) alt yapısına sahiptir. Bu detaylı LOG sistemi sayesinde tüm kullanıcıların her hareketi izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede sistem tüm kullanıcı hareketlerini takip ederek profesyonel bir İz takibi sunar.

Güvenlik

Tüm Kullanıcılar kendilerine ait şifrelerle Bilimp içinde var olurlar ve bu şifreler Bilimp yazılımını üreten Mühendisler dahil hiç kimse tarafından görüntülenemez.Mesaj Aracında (Bimesaj) yazılan verilen kriptolu olup veri tabanına erişim izni olan mühendisler tarafından da görüntülenemez.

Bulut Teknolojisi

Kurum İhtiyaçlarına göre BULUT veya SUNUCU Lisanslama seçenekleri mevcut’dur. BULUT sistemini tercih eden Kurumlar için; Kurulum, Yedekleme ve Donanım yatırımı ihtiyaçlarını ortadan kaldırır. BULUT sisteminde tüm versiyon güncellemeleri otomatik ve ücretsiz olarak yapılır.

Entegrasyon

Takvim, Yazı ve Tablo araçları Microsoft ürünlerine çift yönlü olarak entegre çalışır. Opsiyonel olarak Sunucu Lisanslama modelinde ihtiyaç duyulan farklı yazılımlara entegrasyon mümkün olabilir.

Veri Ayrıştırma

Sistemde sınırsız sayıda Şirket tanımı yapılabilir ve bu ayrıca bir ücretlendirmeye tabi değildir. "Veri ayrıştır " özelliği sayesinde şirketler birbirlerinine ait verileri göremez hale getirilebilir. Tanımlanan belli kullanıcılar veri göremez özelliği dışı bırakılarak verilerin tümünü görebilir.

Gelişmiş Yetkilendirme

Sistem gelişmiş bir kullanıcı yetkilendirme yapısına sahiptir. yetkiler istenirse "Gruplar" şeklinde istenirse "Kullanıcı" bazında verilebilir. Yetkilendirme yapısı bir kullanıcının aracın tümüne erişiminden tek bir işleme (örneğin silme işlemi vb) kadar detayda yapılabilir.
© 2019 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
envelope-ophonecloud-downloadlockenvelopefilm-playuserlocationbubblelinkmagnifierquestion-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram