Bikonferans: İş Toplantılarınızı Yeniden Tanımlıyor!
Bikonferans, çalışanlarınız ve müşterilerinizin eğitimlerini, toplantılarını tek bir çevrimiçi platformda bir araya getiriyor.
Toplantılarınızı tek bir tıkla hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Bikonferans, iş süreçlerinizi daha verimli hale getirerek zaman ve kaynak tasarrufu sağlar.

Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde herkesin kolayca kullanabileceği bir deneyim sunar. Toplantılarınızı planlama ve yönetme sürecini daha akıcı hale getirerek, işbirliğini artırır ve iletişimi güçlendirir. Böylece, işlerinizi daha etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Bikonferans, dijital toplantı ve eğitim deneyimini yeni bir seviyeye taşıyarak, şirketinizin başarı grafiğini yükseltmeye hazır bir araçtır.

Çevrimiçi Toplantı Yönetimi

Bikonferans Bilimp Toplantı yönetiminin bir parçasıdır. Farklı araçlar arasında geçiş yapma zorunluluğunu ortadan kaldırır, kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artırır.

Anlık Toplantı Oluşturma ve Tek Tıkla Katılım

Bikonferans, anlık toplantı oluşturma özelliği ile kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde toplantılarını planlamasına imkan tanır. Mobil uygulamadan veya web ara yüzden çevrim içi toplantı seçerek planlama yaptığınızda katılım bağlantı linki direk oluşur ve katılımcılarla paylaşır.

Toplantı Kontrolü ve Yönetimi

Sistem, toplantılarınızı tek bir merkezden kolayca kontrol etme olanağı sunar. Özellikle anlık toplantı değişikliklerinde link değişikliğine gitmeden, gelen link üzerinden toplantılara kolayca katılım sağlamanıza yardımcı olur. Böylece toplantılarınızı daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

Değişikliklerde Otomatik Bildirim ve Bağlantı:

  • Toplantı saatinde yapılan değişikliklerde, sistem otomatik olarak bildirim gönderir ve bağlantıları günceller. Bu özellik sayesinde, toplantı saatindeki değişikliklerle ilgili süreçleri manuel olarak takip etme zorunluluğunu ortadan kaldırarak, kullanıcıların daha rahat bir deneyim yaşamalarını sağlar.

Bikonferans: Güvenlik ve Kolaylık Birarada!

  • Bikonferans Bilimp Kişisel Veri Yönetimi aracıyla bütünleşik çalışır. Dilerseniz, çevrimiçi toplantı katılımcılarınıza toplantılara giriş yapmadan önce KVKK Aydınlatma Metnini görüntüler, mikrofon kamera kullanımıyla ilgili açık rızalarını alır. Ekran paylaşımı, dosya paylaşımı, anlık mesajlaşma, mikrofon ve kamera kullanımı gibi çevim içi toplantı araçlarında alıştığımız tüm özellikleri sağlarken aynı zamanda KVKK aydınlatma ve açık rıza işlemlerini de toplantı katılımı esnasında gerçekleştirir. Etkin, güvenli ve kolay toplantı yönetimi sağlar.
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
camera-videousersselect linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram