HAKKIMIZDA
Dünya Yazılım endüstrisi standartlarında yeni teknolojiler üretiyoruz.

Teracity Yazılım ARGE Merkezi

1986 yılından bugüne Türkiye Yazılım sektöründe üretici firma olarak yer alan Teracity Yönetim Bilgi Sistemleri (MIS) alanında Yazılımlar üretmekte ve Yüksek Teknoloji Projeleri geliştirmektedir. 2015 yılından İtibaren Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmış ve 5746 Sayılı kanun kapsamında “Yazılım Ar-Ge Merkezi” olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bugüne kadar ürettiği birçok ürünün temelinde TÜBİTAK, KOSGEB gibi Kurumların desteklediği ARGE Projeleri yer almaktadır. Teracity ürünlerini Dünya Yazılım endüstrisi tarafından kabul edilen teknolojiler ve standartlar çerçevesinde üretmekte ve belgelendirmektedir.

Teracity Yazılım; ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO IEC 15504 (SPICE) Yazılım Süreç Geliştirme ve Yetenek Belirleme belgesi sahibidir. Bilimp Ürünü ise Yerli Malı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknolojik Ürün Deneyim Belgelerine sahiptir.

Belgelerimiz ve Ödüllerimiz

© 2019 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Adres: 19 Mayıs Mah. Uğur Mumcu Blv. No:120 Nilüfer, BURSA, TÜRKİYE
Tel: +(90) 850 222 27 46 | Emaıl: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram