Şirketinizle ilgili bütün bilgilerin anlık bildirimini alın. Akıllı bildirim merkezi ile bilin ve kolayca yönetin.
Biri ile 27 farklı kategoride hem mobil hem web üzerinden bildirim alın, anlık bildirimlerle bilmenin farkını yaşayın.
Bilimp'in akıllı bildirim merkezi ''BİRİ'' ile iş akışınızdaki bildirimler size ulaşsın, işlerinizi Biri sizin için takip etsin. İzinden satın almaya kadar bütün gelişmeler, anlık bildirim olarak cebinize gelsin.

Yetki Bazlı Bildirim

Biri'nin akıllı bildirimleri sadece sizin ilgilendiğiniz kadarıyla sınırlandırılır. Böylelikle gereksiz bildirimlerle rahatsız edilmeniz engellenmiş olur.

Bildirimleriniz Kaybolmasın

Biri'nin akıllı bildirim özelliği işletmenizde en önemli bildirimleri yıldızlama ve istediğinizde dönüp bakabilme yeteneğine sahiptir. Bütün bildirimlere istediğiniz an kolayca ulaşın.

Mobil Bildirimler

IOS, Android ve Huawei App Gallery mağazalarından ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulama ile Akıllı Bildirimlere cebinizden ulaşın.

Neden Akıllı Bildirim Merkezine İhtiyacınız Var?

Şirketinizde yapılan bütün işlemlerden anlık olarak haberdar olmak günümüzün hızlı yaşamında büyük bir ihtiyaç olarak önümüze çıkmaktadır. Akıllı bildirim merkezi sayesinde biten görevleri, yapılan izin ve genel tüm talepleri, çalışma bilgileri ve onlarca farklı bildirimi hem mobil hem de web üzerinden anlık olarak alın. İşletmenizde gerçekleşen bütün işlemleri bilin ve kolayca yönetin.

Akıllı Bildirim Arama

  • Okumuş olduğunuz Bildirimlere geri dönebilir ve ilgili tarihte gerçekleşen işlemlere göz atabilirsiniz.

Bildirimleri Filtreleyin Kolayca Ulaşın

  • Bildirimlerin filtrelenmesi özelliği ile istediğiniz kategori özelinde detaylı bir bakış sağlayın.

Süreçlerinizi Biri ile Güçlendirin

  • Bilimp içerisinde tanımladığınız şirket süreçleri sayesinde bir aksiyon gerçekleştiğinde ilgili kişileri bilgilendirin.
  • Onay süreçlerini tanımlayın ve mobil ile tek tuşla kolayca onaylayın.

Hiçbir Bildirimi Kaçırmayın

  • Biri sizler için okunmamış, cevap bekleyen, yıldızlı ve tüm bildirimleri kategorileştirir. Böylelikle hiçbir işlemin gözden kaçmasına izin vermeden, tam bir yönetim kontrolü sunar.
  • Biri akıllı bildirim aracı ile işlerinizi bilir, kontrol eder ve kolayca yönetirsiniz.
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
starsmartphonealarm linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram