Personellerinizin konum bazlı giriş çıkış bilgilerini kolayca alın, saklayın.
Herhangi bir yazılım ve donanıma ihtiyaç duymadan, tamamen web üzerinden puantaj takibi yapın, tek tıkla raporlayın.
Sahada, dağınık çalışan ekiplerinizde ve çok şubeli işletmelerinizde giriş çıkış işlemlerini verimli yönetin. Herhangi bir PDKS cihazına ihtiyaç duymadan, mobil uygulama üzerinden tanımladığınız konumlarda puantaj atılabilsin, bu bilgiler otomatik olarak Bilimp içerisinde saklansın.

Dağınık Ekipleri Kolay Yönetin

Giriş ve çıkışta alınan konum bilgisini harita üzerinde görüntüleyin, ekiplerinizin o gün nerelerde çalıştığını bütüncül bakışla görüntüleyin.

Konum Bazlı Puantaj

Sadece belirleyeceğiniz çalışma konumları ve yarıçapların içerisinde puantaj atılabilsin. Böylelikle dağınık çalışma alanlarında herhangi bir cihaza gerek olmadan personel takibi yapın.

Mobil Uygulama

IOS, Android ve Huawei App Gallery mağazalarından ücretsiz indirebileceğiniz mobil uygulama ile giriş çıkışlarınızı yapın.

Neden Puantaj Takip Programına İhtiyacınız Var?

Eğer çalışanlarınız az sayıdaysa defter veya excel yöntemi ile puantaj hesaplamak çok zamanınızı almayabilir ancak yine de bir işgücü gerektirir. Bilimp puantaj aracı ile zaman ve işgücünden kazanırken verilerinizi güvenli bir şekilde kayıt altına alırsınız. İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap vermek üzere tasarlanan bu çözüm ile personellerinizin puantaj hesaplamalarına otomatik olarak hızlı ve doğru şekilde ulaşırsınız. Dağınık konumlanan saha çalışanlarınızın giriş çıkış takibini rahatlıkla yaparsınız.

Detaylı Raporlar

 • Günlük, haftalık ve aylık olarak alabileceğiniz raporlar ile puantaj raporlarını saklayabilirsiniz.

Onaya Bağlı Düzenleme

 • Eksik ya da yanlış puantaj girişi yapıldığı takdirde sizin belirleyeceğiniz onay mekanizmasına uygun şekilde değişiklik yapılır.

Görev Çıkış - Dönüş

 • Gün içerisinde işyeri dışarısında görevlendirilen bir personel açıklamasıyla birlikte görev çıkışı yapar ve görev bitimiyle birlikte görev dönüş yapabilir.

Çalışma Saati Hesaplama

 • Oluşturacağınız raporda personellerinizin giriş çıkış saatlerine göre Bilimp'te tanımlı mesai saatlerini baz alarak eksik veya fazla çalışmaları takip edin.
 • Fazla mesai hesaplamalarını daha yüksek doğrulukta yapın.

Entegrasyonlar

 • Dilerseniz, Turnike cihazlarınızla Bilimp puantaj aracı arasında entegrasyon sağlanabilir.
 • Verilerinizin girişi Bilimp'e kolaylıkla yapılır.

Yeni Nesil Puantaj Takibi ile Hızlı ve Kolay Raporlama

Puantaj Beyanı Oluştur

 • Belirli bir yıl ve ay bilgisini girerek açılan puantaj takip çizelgesini kontrol ettikten sonra, belirtilen parametreye bağlı olarak bisgn zaman damgası veya mobil imza işlemi ile imzalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra raporu kolayca görüntüleyebilirsiniz. Yanlış girilen bilgileri veya hataları düzeltebilir, eksiklikleri giderilebilirsiniz.
 • Puantaj onay işlemi, sistematik bir şekilde daha kolay ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilebilir. Değerlendirme parametresine bağlı olarak, işlem doğrudan yönetici onayı olmadan imzalanabilir veya değerlendirme parametresine bağlı olarak yönetici onayı gerekebilir.

Değerlendir

 • Puantajların onaylama ve reddetme işlemleri tek bir ekranda hızlı bir şekilde yapılabilir. Raporu görüntüle butonuna basılarak detaylara kolayca erişilebilir.
 • Bu sayede yönetilebilirlik daha kolay hale gelir ve tek bir ekrandan birden çok kişinin puantajı takip edilebilir.Parametreye bağlı olarak zaman damgası veya mobil imza ile imzalama işlemi gerçekleştirilebilir.

Bilimp Mobil | Biri

Bilimp mobil uygulama ile "BİRİ"nin tüm bildirimlerine her yerde ve her an ulaşın. Android ve IOS tüm cihazlarda kullanın.
Mobil Uygulamaları Ücretsiz İndirin
AppStoredan İndirin

Görüntüleme

 • Her çalışanın günlük puantajını ayrıntılı olarak görüntüleyin.

Raporla

 • Günlük puantaj girişlerini ay sonunda çalışılan gün, hafta tatili, fazla çalışma gibi bilgilerin yer aldığı puantaj çizelgesi olarak raporlayın.
Bilimp Mobil PuantajBiometrik Puantaj SistemleriKartlı Puantaj Sistemleri
Yasalara UygunlukUygun6698 sayılı Kanuna aykırılık sebebi ile kullanılamazUygun
İlk Yatırım MaliyetiYokYüksekOrta ve Yüksek
Sürdürülebilirlik maliyetiYokOrtaYüksek
Uzaktan Çalışma sistemine uygunlukUygunKullanılamazKullanılamaz
Saha Personeli Yönetimine uygunlukUygunKullanılamazKullanılamaz
Çoklu lokasyonlarda kurulum maliyetiYokYüksekYüksek
Suistimallere karşı güvenlikYüksekYüksekDüşük
Yeni Personel Ekleme kolaylığıKolayZorKolay
Farklı ihtiyaçlara uygunluk düzeyiYüksekDüşükDüşük
İki Aşamalı DoğrulamaMümkünYokYok
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
usersmap-markersmartphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram