Çalışanlarınızın eğitimlerini çevrimiçi eğitimler ile düzenli hale getirin.

Bilimp “Eğitim Aracı” ile çalışanlarınızın şirket ve kurum içi eğitimlerini etkin, hızlı ve sonuç odaklı hale getirin. “Zaman” kazanırken “maliyetlerinizi” düşürün, kurumsal verimliliğinizi üst seviyeye taşıyın.
Çalışanlarınıza işe başladığında oryantasyon eğitimi verin ya da periyodik olarak tanımladığınız eğitim planına göre eğitim videoları gösterin, dilediğiniz soru tiplerinde çevrimiçi sınav uygulayın. Paylaşım merkezinden hedef kitleye yayınlayın, Biri üzerinden bildirim gönderin.

Personellerinizin Eğitimlerini Bilimp Takip Etsin

Oryantasyon eğitimlerini tanımlayın, yeni personel işe başladığında otomatik olarak eğitimler ve sınavlar gösterilsin. Eğitim planında ya da periyodik olarak belirlenmiş eğitimler hedef kitlesine Bilimp tarafından gönderilsin, size sadece raporları incelemek kalsın.

Hedef Kitleye Göre Eğitimler Yayınlayın

Hazırladığınız eğitim videoları için hedef kitle belirleyin. Kimlerin almasını gerektiğini Bilimp'in içerisinden seçebilirsiniz. Şirket, departman, kişi grupları veya kullanıcı bazlı özelleştirilmiş eğitimler yayınlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama

App Store, Play Store ve Huawei App Gallery mağazalarından ücretsiz indirebileceğiniz Bilimp Mobil ile saha çalışanlarınıza rahatça eğitim verin.

Eğitimlerinizi Takvim Üzerinde Planlayın

  • Yaptığınız takvime göre sene içerisinde personellerin hangi eğitimleri alacaklarını öncesinden planlayın.
  • Eğitim zamanı geldiğinde bildirim gitsin.
  • Eğitim tamamlayanların ve sınava girenlerin sonuçlarını görüntüleyin.

Çevrimiçi Sınavlar Uygulayın

  • Dilediğiniz takdirde eğitim içeriğiyle alakalı sorular hazırlayın ve eğitimin ardından personellerinize gösterilmesini sağlayın.
  • Geçme sınırı belirleyin ve kimin kaç puan aldığını görüntüleyin.
  • Yeterli puan alamayan personelinizin tekrar eğitim almasını sağlayın.

Kolay Raporlama

  • Rapor ekranı üzerinden eğitimleri, eğitim planlarını, sınav katılımcılarını, başarı puanlarını haftalık, aylık veya yıllık olarak raporlayın.
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
useruserssmartphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram