Randevu ve toplantılarınız planladığınız gibi işlesin.
Toplantılarınızı oluşturun, toplantı salonlarınızı yönetin.

Bilimp ile toplantı, salon ve ikram yönetimi

1

Randevu veya toplantı oluşturma

Bilimp Toplantı Yönetimi ile personeller yetenekli takvim aracı sayesinde toplantı veya randevu kayıtlarını hızlıca oluşturabilir. Takvim üzerinde toplantı oluştururken; salon seçimi yapılabilir ayrıca toplantı gündemi de kolaylıkla eklenebilir. Kurum içi, kurum dışı ve çevrim içi toplantı katılımcıları bilgilendirilebilir. Toplantı davetlerine gerekiyorsa yanıt istenebilir. Toplantı veya randevular Bilimp web uygulama üzerinden oluşturulabildiği gibi, Bilimp mobil uygulama sayesinde tüm Android ve IOS mobil cihazlardan da oluşturulabilir.

2

Salon yönetimi

Bilimp Toplantı Salonu Yönetimi ile toplantı kayıtları oluşturulurken toplantıların gerçekleştirileceği salonlar da yönetebilir. Salonlar tüm teknik ve kapasite özellikleri ile sisteme kayıt edilebilir. Personeller tarafından boş ya da dolu olma durumları görüntülenebilir. Salonu rezerve etme işlemi onaya ya da yetkiye bağlanabilir. Ayrıca toplantı salonlarının dışına konulabilecek Android tabanlı paneller ile; toplantı salonu müsaitlik durumu, toplantı adı, toplantı saati ve bir sonraki toplantının başlama saati gösterilebilir.

3

Çevrim içi toplantılar

Bilimp Toplantı Salonu Yönetimi ile çevrim içi toplantılar planlanabilir. Oluşturulan toplantının katılım linki ve giriş şifresi toplantıya davet edilen kişilere gönderilebilir. Çevrim içi toplantı yazılımlarının katılımcıların ses ve görüntü gibi biyometrik veri kapsamında değerlendirilen özel nitelikli kişisel verilerini işlemesi nedeniyle, 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu'nun bir gereği olan aydınlatma metni ve açık rıza onayı e-posta ve sms olarak gönderilebilir.

4

İkram yönetimi

Bilimp Toplantı Salonu Yönetimi ile kullanıcıları verimli toplantılar için; kaydın oluşturulmasından salon rezervasyonuna kadar her şeyi organize ederken, toplantıların vazgeçilmez unsuru olan ikramları da yönetebilirler. Kurumlar ya da şirketler toplantı ikramlarını kendi uygulamalarına göre parametrik olarak tanımlayabilirler. Her salon için farklı ikram çağrı noktaları tanımlanabilir. İkram siparişleri; WEB ve mobil uygulama ile birlikte android tabanlı ikram panelleri üzerinden de verilebilir. Siparişler ikram noktalarına konulan yine android tabanlı dokunmatik paneller üzerinden kolaylıkla yönetilebilir.

KVKK uyumluluğu için yapılması zorunlu Hukuki ve Teknik süreçleri  kolaylaştıran ve sürdürülebilir bir yapı sağlamak için geliştirilen en kapsamlı yazılım olan Bilimp kullanın.

FİYATLARI GÖR

Gelişmiş Özellikler

1

Yetenekli takvim

Bilimp gelişmiş takvim özellikleri sayesinde randevu ve toplantılar mobil veya web yazılım üzerinden kolayca oluşturulur. Değişen etkinlikler takvim üzerinde sürükle bırak özelliği ile kolayca değiştirilebilir. Bilimp  kullanıcıları takvimlerini yöneticileri ya da ekip arkadaşları ile paylaşabilir ve kullanım için yetkilendirebilir. Takvimler haftalık ya da aylık görünümde kullanılabilir.

2

Toplantı gündemi ve kararlar

Bilimp Toplantı Yönetimi kullanıcıları toplantıları gündemleri ile oluşturabilirler. Toplantı sonucunda oluşan kararları da toplantı kaydı içerisinde kayıt edebilir. Toplantı kararları kolaylıkla takip edilebilir, tek işlemle tutanak haline getirilerek toplantı katılımcılarına gönderilebilir.

3

Katılımcılara toplantı bilgilendirmesi

Toplantı bilgisi kurum içi katılımcılara Biri bildirimi, SMS veya e-posta olarak; kurum dışı katılımcılara ise SMS ve e-posta olarak gönderilebilir. Dışarıdan gelecek katılımlara şirket adresi ve harita linki de kolaylıkla gönderilebilir. Tek adımda yapılan bu işlem sayesinde gereksiz maliyetlerin önüne kolaylıkla geçilir. Katılımcılardan toplantı davetlerine yanıt talep edilebilir.

4

Katılımcı paneli ile kayıt

Bilimp tarafından geliştirilen "katılımcı kodu" teknolojisi sayesinde özellikle çok sayıda kişinin bulunduğu toplantılardaki katılımcıların takibi daha kolay yapılır. Toplantı katılımcıları mobil telefonlarına gelen SMS'teki katılımcı kodu ile toplantı kayıtlarını hızlıca yapabilirler. Çoklu dil özelliği sayesinde yabancı katılımcıların toplantı kayıtları kolaylıkla gerçekleştirilir. İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve Azerice dilleri hazır olarak gelmektedir. Katılımcı kayıtları elektronik olarak saklanır ve gerektiğinde raporlanır.

5

KVKK ve aydınlatma metni

Kayıt paneli ve katılımcı kodu sayesinde toplantı katılımcılarının kişisel verileri güvenle kayıt altına alınır ve saklanır. Ayrıca toplantı katılımcılarına Kişisel Verileri Koruma Kanunu'nun bir gereği olan aydınlatma metni katılımcı paneli üzerinden gösterilebilir.

6

Katılımcıları fotoğraflı kayıt ve izleme

Bilimp teknolojisi yüksek güvenlik gerektiren kurum ya da şirketler için ise toplantı katılımcılarını fotoğraflı kayıt etme imkanı sunar. Katılımcı kayıt işlemi esnasında dokunmatik panel üzerindeki kamera üzerinden fotoğrafı çekilmek suretiyle kayıt altına alınır.

7

Toplantı salonu dış paneli

Bilimp; başka yazılımlara gerek duymaksızın toplantı salonları ve/veya kişi odalarının dışında kullanılabilecek android tabanlı bir yazılım sunar. Bu sayede toplantı salonu yada kişi odasının müsaitlik durumu (müsait: yeşil renk, meşgul: kırmızı renk), toplantı adı, süresi ve sonraki toplantı başlangıç süresi bu paneller üzerinde görüntülenir.

8

İkram yönetim panelleri

Verimli bir toplantı için kusursuz bir ikram yönetimi gereklidir. Toplantı katılımcıları ikramları masaüstü toplantı masası panelinden ya da Bilimp web ve mobil uygulama üzerinden kolaylıkla sipariş edebilirler. Sipariş verilen ikramlar dokunmatik ikram yönetim paneli üzerinde görüntülenir ve yönetilir.

9

Tüm paneller için tek uygulama

Bilimp kullanıcıları satın aldıkları planlara göre "Propanel" android tablet uygulamasını ücretsiz olarak yükleyerek diledikleri cihazlarda kullanabilirler. Böylelikle katılımcı, toplantı salonu ve ikram panellerini tek bir uygulama üzerinden kolaylıkla kurabilir ve yönetirler.

Randevu ve toplantı yönetim sisteminin işletmenize sağlayacağı faydalar ?

İşletmenizin imajını ve kurumsallığını yükseltir

Ziyaretçiye randevu ve toplantı öncesi yaptığınız "E-posta" ve "SMS" bildirimleri ile profesyonelliğinizi ortaya koyarsınız.

Müşterileri ilişkilerinizi doğru geliştirirsiniz

Doğru planlanma ve verimli toplantılar ile müşteri ilişkilerinizi geliştirip, satışlarınızı arttırırsınız.

İşyeri ve Personelinizin verimliliğini arttırır

Şirket içi veya dışında toplantılarınızı mobil uygulama ile tek bir yerden bir kaç adımda kolaylıkla yönetebilirsiniz
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram