Bilimp’e “Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi Ödülü”

Bilimp’e “Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi Ödülü”

30/04/2019
Tülay Akın

Bilimp, Türk Elektronik Sanayicileri Derneği’nin (TESİD) “Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri” kapsamında, "Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi" ödülünü kazandı.

Sayıları sürekli artan yazılım araçları her geçen gün daha fazla dijitalleşen iş yaşamı içinde hayatımızı kolaylaştırıyor. Birbirinden bağımsız çalışan çok sayıda yazılım, iş süreçlerini zorlaştırdığı gibi, maliyetleri de artırıyor.

Bilimp, çok sayıda farklı yazılımın ayrı ayrı yaptığı işi, tek başına sağlıyor. Görev, Takvim, E-Posta, Kurumsal Paylaşım, Mesajlaşma, İnsan kaynakları, Kişisel Veri Yönetimi (KVKK), Kalite, Öneri, Satış, Toplantı, Ziyaretçi, Yazı ve Tablo gibi çok sayıda aracı bütünleşik kullanma imkanı sağlayan Bilimp, yenilikçi yönleri ile TESİD ödülüne layık görülmenin gururunu yaşıyor.

İşletmelerin bütün olarak yönetilmesini sağlıyor

Özel sektörden kamu kurumlarına kadar geniş kullanım potansiyeline sahip Bilimp, işletmelerin farklı yazılımlarla yaptığı işleri tek platformda ve ortak veri tabanında bütünleşik olarak kullanıma sunuyor. Bilimp; iletişim, belge, kişi ve faaliyet yönetimi ana başlığı altında 24 farklı iş aracından oluşuyor.

Akın, “Bilimp, farklı yazılımlara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak, işletmelerin bütün olarak yönetilmesini sağlıyor. Böylece yüksek yazılım lisans maliyetlerinden tasarruf ediliyor. Muadilleriyle aynı kalitede olmasına rağmen uygun fiyat avantajı sunuyor” diyor.

Bilimp teknolojisi ile işletmelerde maliyetler azalırken, verimlilik de artıyor. Koordinasyon, izlenebilirlik, ölçülebilirlik, hızlı ve güvenli iletişim sağlanıyor. Bilimp kullanan işletmeler dijital omurga, kurumsal hafıza ve yapay zeka altlığına sahip oluyor.

“Bilimp ile ithalatı azaltmayı hedefliyoruz”

Bilimp’i özellikle iç pazarın ihtiyacını karşılamak amacıyla geliştirdiklerini belirten Teracity Ar-Ge Merkezi Genel Müdürü Akın, “Takvimden e-postaya, mesajdan yazı ve tablo aracına kadar bir işletmenin ihtiyaç duyduğu her türlü araca sahip. Yerli ve milli bir ürün ortaya çıkardık. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) da uyumlu. Bilimp ile ithalatı azaltmayı hedefliyoruz. Ülkemiz bu alanda her yıl yurtdışına milyarlarca dolar ödüyor” ifadelerini kullanıyor.

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram