Bilimp Yazı Aracı hem ekonomik hem kullanımı kolay

Bilimp Yazı Aracı hem ekonomik hem kullanımı kolay

11/03/2019
Tülay Akın

Bilişim sektörünün en temel fonksiyonunu kelime işlemciler yani yazı araçları oluşturuyor. Öyle ki kelime işlemciler bir çağı kapatıp yeni bir çağı açabiliyor. Örneğin bir zamanlar kelime işlemci olarak daktilolar kullanılıyordu. Gelişen teknolojiyle birlikte daktiloların yerini bilgisayarlar aldı. İlk önce matematik işlemci olarak ortaya çıkan bilgisayarların günlük yaşama en büyük etkisi kelime işlemcileriyle oldu. Böylece daktilolar tozlu raflarda yerini aldı.

Bugün cebimize giren akıllı telefonlar dahil bilgisayarların en önemli yazılımını kelime işlemciler oluşturuyor. Çünkü kelime işlemciler hayatımızın her noktasında var. Hepimiz her gün mutlaka bir şeyler yazıyoruz. Örneğin işyerinde belgeler, gazetede köşe yazıları, okulda proje ödevleri, bankada talimat yazıları, akıllı telefonumuzla mesajlar…

Diğer yandan kelime işlemcilerin günlük hayata girmesiyle hem yazılım hem de bilişim sektörü hızla gelişti. Bugün farklı yazı editörlerine ait kelime işlemcilerin bilmediğimiz ya da kullanmadığımız birçok fonksiyonu var. İşin ilginç yanı çoğumuz yazı belgesi oluşturmak dışında bu kelime işlemcileri kullanmıyoruz. Daha da ilginci bu kelime işlemcileri yüksek maliyetlerle satın almak zorunda kalıyoruz. Ayrıca yüksek maliyetler sebebiyle birçok küçük ölçekli işletmenin yasal olmadığı halde kopya ürüne yöneldiğini de görüyoruz.

Peki, kelime işlemcisi haricinde kullanmadığımız bu yazılımlar için kaynaklarımızı harcamak ya da korsan yazılım kullanmak ne kadar doğru?

Tabii ki doğru değil…

İşte, Bilimp Yazı Aracı bu doğrultuda geliştirilen bir ürün. Kelime işlemci olarak özellikle küçük ölçekli işletmelerin hem temel ihtiyacını karşılıyor hem de maliyetleri aşağı çekiyor. Korsan yazılım sebebiyle karşılaşılabilecek cezaları önlüyor. Özelliklerine gelince;

- Bilimp Yazı Aracı, öncelikle işletmelere kullanmayacakları fonksiyonlara sahip bir kelime işlemci değil, temel ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak bir kelime işlemci sunuyor. Bu da işletmeleri gereksiz maliyetlerden kurtarıyor.

- Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, yerli ve milli bir ürün olmasıyla dikkati çekiyor.

- Bulut depolama özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Belgeleri yedekleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Belgeler silinme, virüs gibi tehditlerden korunuyor. Yüksek düzeyde veri güvenliği sağlanıyor.

- Oluşturulan belgelere her yerden ulaşılabiliyor. Yanınızda bilgisayar ya da hafıza kartı taşımanıza gerek kalmıyor. Ayrıca belgeler akıllı telefona ya da bilgisayara kolaylıkla indiriliyor.

- Bilimp Yazı Aracı’nda oluşturulan belgeler farklı yazı editörlerinde sorunsuz bir şekilde açılıp düzenlenebiliyor. Aynı şekilde farklı yazı editörlerinde oluşturulan belgeler Bilimp’in yazı aracında sorunsuz bir şekilde açılıp düzenlenebiliyor.

- Diğer yazı editörlerinden farklı olarak belgeler Bimesaj aracıyla diğer kullanıcılara hızlı ve kolay bir şekilde iletilebiliyor. Aynı şekilde oluşturulan belgeler e-posta seçeneğiyle yazı ya da fotoğraf formatında otomatik olarak gönderilebiliyor.

- Bilimp Yazı Aracı aynı zamanda kullanım alışkanlıklarına uyumlu görsel arayüze sahip…

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram