Bilimp Tablo Aracı işletmelere ne sağlar?

Bilimp Tablo Aracı işletmelere ne sağlar?

10/03/2019
Tülay Akın

Bilişim sektörünün en temel fonksiyonlarından birini tablo araçları oluşturuyor. Çünkü tablo araçları iş yaşamının her noktasında var. Her işletmede neredeyse her gün bu tablolarda en temel işlemler yapılıyor. Örneğin gelir gider bütçesi oluşturuluyor, maliyetler hesaplanıyor.

Diğer yandan tablo araçlarının iş hayatında yer bulmasıyla birlikte bu alandaki yazılımlar hızla gelişti. Bugün farklı editörlere sahip tablo araçlarının bilmediğimiz ya da kullanmadığımız birçok fonksiyonu var… Ve çoğumuz tablo oluşturmak dışında bu araçları kullanmadığımız halde yüksek maliyetlerle satın almak zorunda kalıyoruz. Ayrıca yüksek maliyetler sebebiyle birçok küçük ölçekli işletmenin, yasal olmadığı halde, kopya ürüne yöneldiğini görüyoruz.

İşte, Bilimp Tablo Aracı bu doğrultuda geliştirilen bir ürün. Tablo aracı olarak özellikle küçük ölçekli işletmelerin hem temel ihtiyaçlarını karşılıyor hem de maliyetleri aşağı çekiyor. Gelin, özelliklerini birlikte inceleyelim:

- Bilimp Tablo Aracı, öncelikle işletmelere kullanmayacakları fonksiyonlara sahip bir tablo aracı değil, temel ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak bir tablo aracı sunuyor. Bu da işletmeleri gereksiz maliyetlerden kurtarıyor.

- Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, yerli ve milli bir ürün olmasıyla dikkati çekiyor.

- Bulut depolama özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Tablo aracında oluşturduğunuz tabloları yedekleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Tablolar silinme, virüs gibi tehditlerden korunuyor. Yüksek düzeyde veri güvenliği sağlanıyor.

- Oluşturulan tablolara her yerden ulaşılabiliyor. Yanınızda bilgisayar ya da hafıza kartı taşımanıza gerek kalmıyor. Ayrıca tablolar akıllı telefona ya da bilgisayara kolaylıkla indiriliyor.

- Bilimp Tablo Aracı’nda oluşturulan tablolar, farklı hesap ve tablo araçlarında sorunsuz bir şekilde açılıp düzenlenebiliyor. Aynı şekilde farklı hesap ve tablo araçlarında oluşturulan tablolar, Bilimp’in tablo aracında sorunsuz bir şekilde açılıp düzenlenebiliyor.

- Bulut depolama özelliğiyle de ön plana çıkıyor. Belgeleri yedekleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Belgeler silinme, virüs gibi tehditlerden korunuyor. Yüksek düzeyde veri güvenliği sağlanıyor.

- Diğerlerinden farklı olarak Bilim Tablo Aracı’nda oluşturulan tablolar, Bimesaj aracıyla, kurum içi kullanıcılara hızlı ve kolay bir şekilde iletilebiliyor. Aynı şekilde e-posta seçeneğiyle de otomatik olarak gönderilebiliyor.

- Bilimp Tablo Aracı’nın aynı zamanda kullanım alışkanlıklarına uyumlu görsel arayüzü bulunuyor.

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram