Bilimp Personel Paneli ne sağlar?

Bilimp Personel Paneli ne sağlar?

04/04/2019
Tülay Akın

Örneğin çok sayıda çalışanı olan büyük bir işletmeyi düşünelim. Bu şirkette yöneticisiniz ve insan kaynakları departmanından yeni iş kanunu ile ilgili hızlı bir şekilde bilgi almak istiyorsunuz. Ancak ilgili birimden kiminle görüşmeniz gerektiğini bilemiyorsunuz. Sistemde departmanda görev yapanların listesi ve dahili numaraları var ama bu veriler ne kadar güncel belli değil. Ulaşmak istediğiniz çalışanın o an müsait olup olmadığı ise tam bir muamma…

Başka bir örnek vermek gerekirse; içerisinde onlarca şirketin faaliyet gösterdiği büyük bir plazayı düşünelim. Buraya her gün yüzlerce ziyaretçi geliyor. Ziyaretçilerin ilk yaptıkları plaza girişinde danışma görevlisine başvurmak. Bu durumda danışma görevlisi kağıt üzerinden ya da sistemden görüşülmek istenilen kişinin şirketini, departmanını, dahili numarasını vs. arıyor. Tabii ki bu biraz zaman alıyor… Diğer yandan ziyaretçiler bazen görüşmek istedikleri kişinin adını, unvanını, şirketini, departmanını tam olarak bilemiyor. Plazada onlarca şirket ve yüzlerce çalışan olduğu için talep edilen kişiyi bulmak oldukça zorlaşıyor...

Sonuç itibariyle bu tür sıkıntılar iş kaybına yol açıyor.

Bilimp Personel Paneli, özellikle büyük işletmeler ve plazalar için geliştirilen bir ürün. Özelliklerine gelince;

- Öncelikle, personel paneli ile çalışanların iletişim bilgileri, bulunduğu yer ve durumu anında en güncel haliyle görüntülenebiliyor.

- Bilimp Personel Paneli, akıllı filtreleme sistemine sahip. Örneğin görüşmek istediğiniz kişinin soyadını bilmeseniz dahi sadece adıyla arama yapabiliyorsunuz. Böylece ilgili kişinin ad-soyad, şirket, departman, bina, kat, ofis, dahili ve cep telefonu numarası, durumu gibi verilerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

- Panele kişi adı girildiğinde, doğruluğunu fotoğrafıyla birlikte onaylayabilirsiniz.

- Personel albümü aracı ile çalışanlarınızın detaylı iletişim bilgilerine anında ulaşabiliyorsunuz. Panel üst bölümünden istediğiniz personeli listeleyip, istemediğiniz personelin görünmesini engelleyerek, personel veri bilgilerinizi hızlı bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.

- Şirkette turnike sistemi varsa, konum bilgisi sayesinde görüşülmek istenilen çalışanın kurum içinde ya da müsait olup olmadığını tek bakışta takip edebiliyorsunuz.

- Şirkette turnike sistemi yoksa, personel paneli takvim aracıyla entegre çalıştığı için görüşülmek istenilen kişinin kurum içinde ya da müsait olup olmadığına yine tek bakışta ulaşabilirsiniz.

- Bilimp Personel Paneli, mobil cihazla bağlantılı çalışıyor. Bu da saha çalışanı olan şirketlere ya da kurumlara birçok artı değer katıyor. Örneğin saha çalışanı mobil olarak bulunduğu yerin konumunu işaretleyebiliyor. Böylece işlemi yapan çalışanın ne zaman, hangi kurumda ya da şehirde olduğu kayıt altına alınıyor.

- Personel verilerinin xls uzantılı dosyalardan tek tuşla ve hızlıca personel sistemine aktarımı sağlanabiliyor.

- Plazanın ya da şirketin karşılama bankosundaki görevli değişse bile dijital omurga oluştuğu için personel bilgileri en güncel ve detaylı haliyle sistemde kalıyor.

- Özellikle asistanların işini önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Birçok işlem otomatik yapıldığı için asistana olan ihtiyacı azaltıyor ya da asistanın yaptığı işin kalitesini artırıyor.

- Arka tarafta kiminle, hangi tarihlerde ve ne kadar süre ile görüşme yapıldığı verisi oluşuyor.

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram