Bilimp, MARSİFED Ticaret Köprüsü’nde yerini aldı

Bilimp, MARSİFED Ticaret Köprüsü’nde yerini aldı

22/04/2019
Tülay Akın

Özel sektörden kamu kurumlarına kadar geniş kullanım potansiyeline sahip Bilimp, MARSİFED tarafından ilki Bursa’da düzenlenen Ticaret Köprüsü Etkinliği’nde ilgi odağıydı. Özellikle işletmelerin farklı yazılımlarla yaptığı işleri tek platformda ve ortak veri tabanında bütünleşik olarak kullanıma sunmasıyla dikkat çekti.

Başarısını, 17. TESİD Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi Ödülü ile tescilleyen Bilimp, Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (MARSİFED) 1. Ticaret Köprüsü’nde de farkını ortaya koydu. Bursa, Eskişehir, Bilecik bölgesinden etkinliğe katılan yaklaşık 100 sanayici ve iş insanı, Bilimp standını ziyaret ederek, kullanıcı panellerini ve dijital asistan BİRİ’yi yakından inceleme fırsatı buldu.

Bilimp, aynı zamanda Ticaret Köprüsü kapsamında düzenlenen karşılıklı ve çapraz eşleşmeler ile katılımcı firmaların temsilcilerine tanıtıldı. Bu doğrultuda önemli iş bağlantıları kuruldu.

Bilimp’in en önemli özelliklerini sıralamak gerekirse;

- İletişim, belge, kişi ve faaliyet yönetimi ana başlığı altında 24 farklı iş aracından oluşuyor.

- Farklı yazılımlara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak, işletmelerin bütün olarak yönetilmesini sağlıyor. Böylece yüksek yazılım lisans maliyetlerinden tasarruf ediliyor.

- Muadilleriyle aynı kalitede olmasına rağmen uygun fiyat avantajı sunuyor.

- İşletmelerde maliyetleri azaltırken, verimliliği artırıyor.

- Koordinasyon, izlenebilirlik, ölçülebilirlik, hızlı ve güvenli iletişim sunuyor.

- Bilimp kullanan işletmeler dijital omurga, kurumsal hafıza ve yapay zeka altlığına sahip oluyor.

- Aynı zamanda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) uyumlu çalışıyor.

MARSİFED nedir?

Bu arada MARSİFED hakkında da bilgi vermekte fayda var. MARSİFED; Bursa, Eskişehir, Bilecik TR41 bölgesinde faaliyet gösteren, sanayici ve iş insanları derneklerinin ortak sesi olarak bölgesinde sektörel kalkınma vizyonu geliştirmeyi hedefliyor. Çatısı altında BUSİAD, NİLSİAD, GESİAD, ESİAD, ORSİAD, HOSABSİAD, BİSİAD, İGİAD, BUİKAD, BUMİAD ve TÜSİAD dernekleri bulunuyor.

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram