Bilimp Görev Aracı işletmenize ne sağlar?

Bilimp Görev Aracı işletmenize ne sağlar?

26/02/2019
Tülay Akın

- Bilimp Görev Aracı, işletmelerde öncelikle izlenebilirlik, ölçülebilirlik, raporlanabilirlik, koordinasyon, hız ve güvenli iletişim sağlıyor. Aylar sonra bile geriye dönüp ilgili görevi kimin yaptığını görebiliyorsunuz. Böylelikle verimliliğiniz artıyor, maliyetleriniz azalıyor, olası hataların önüne geçiyorsunuz.

- Geleceğin yeni nesil akıllı işletmesi olabilmeniz için yapay zeka altlığına sahip oluyorsunuz. Böylece kurumsal hafızayı sağlıyorsunuz. Verilen görevlere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Bu verileri elektronik posta ya da mesaj gibi uygulamalarla tutmanız mümkün olmuyor.

- Bilimp Görev Aracı, basit ve hızlı şekilde görev vermeyi önemseyenlerin alışkanlıklarına hitap ediyor. Elektronik posta ya da mesaj aracı ile çalışanınıza görev verir gibi kullanabiliyorsunuz. Araca, isim ve soyadı girmeniz yeterli oluyor.

- Görev verme sürecini kolaylaştıran gelişmiş özelliklere sahip. Örneğin görevi sadece yazı ile değil, sözlü olarak da verebiliyorsunuz. Sesli veriler otomatik olarak metne çevriliyor. Böylece hareket halindeyken de basit ve hızlı bir şekilde görevlendirme yapabiliyorsunuz.

- Verilen göreve, ilgili kişileri ya da firmaları ekleyebiliyorsunuz. Aynı şekilde başlama-bitiş tarihi, süre, konum, öncelik derecesi gibi seçeneklerle görevi detaylandırabiliyorsunuz. Yazı, fotoğraf, video gibi dosyalar ekleyebiliyorsunuz.

- Görevi aynı anda birden fazla çalışana verebiliyorsunuz. Birine görev verirken, başka çalışanları görevi takip etmesi için izleyici olarak atayabiliyorsunuz. İzleyiciler göreve katkı koyabileceği için verimlilikte ve hızda artış yakalıyorsunuz.

- Verilen görev, çalışanın görev paneline düştüğü andan itibaren süreci takip edebiliyorsunuz. 'Beklemede', 'yapılıyor', 'iletildi', 'tamamlanmadı' gibi seçeneklerle görevin hangi aşamada olduğunu kolaylıkla izleyebiliyorsunuz.

- Görev panelinde, görevin işlem geçmişini ve detaylarını açıklamalarıyla birlikte fotoğraflı tablo şeklinde görebiliyorsunuz. Örneğin aynı görevi iki çalışana verdiğinizi düşünelim. Görevin her bir çalışanda hangi aşamada olduğunu takip edebiliyorsunuz.

- Görev aracı panelinden sadece kendinizin verdiği görevleri değil, size bağlı çalışanların diğer çalışanlara verdiği görevleri takip edebiliyorsunuz.

- Yürütülen görevleri tarih, önem derecesi, isim, durum gibi seçeneklerle ihtiyacınız doğrultusunda sıralayabiliyorsunuz.

- Görev ile ilgili yazışmaları görev paneli üzerinden yapabiliyorsunuz. Tekli ya da grup mesajları atabiliyorsunuz. Bu yazışmaları geriye dönük inceleyebiliyorsunuz.

- Dijital asistan BİRİ, görev verildiği anda ilgili çalışana bunu bildiriyor. Görev durumundaki tüm değişiklikleri aynı şekilde yönetiyor. BİRİ, önerilerin yapılması için ilgiyi kişiye görevi de otomatik atıyor.

- Bilimp Görev Aracı hem web üzerinden hem de mobil uygulamadan rahatlıkla kullanılabiliyor.

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram