Bilimp Doküman Aracı’nın faydaları

Bilimp Doküman Aracı’nın faydaları

12/03/2019
Tülay Akın

Şirketlerde ya da kurumlarda çalışanların en güncel haliyle erişmesi gereken dokümanlar olabiliyor. Örneğin satış pazarlama alanında faaliyet gösteren bir işletmeyi düşünelim. Projeler, fiyatlar, kampanyalar sürekli değişiklik gösteriyor. Bu doğrultuda çalışanlara bilgilendirme e-postaları atılıyor ya da toplantılar düzenleniyor. Ancak yoğun iş temposunda toplantı notları kaybedilebildiği gibi elektronik postalar da yanlışlıkla silinebiliyor.

İşte, böyle durumlarda iş verimliliği açısından çalışanların projeyle ilgili en güncel bilgilere anında ulaşabilmesi gerekiyor.

Diğer yandan çalışanlar için kurumsal bilgiler her zaman lazım olabiliyor. Mesela şirket dışındaki bir toplantıya katılan yönetici, planda olmamasına rağmen kurumla ilgili sunumlara, belgelere ya da sertifikalara ihtiyaç duyabiliyor.

Bu doğrultuda geliştirilen Bilimp Doküman Aracı, ortak dokümanları tek bir noktadan yönetmenizi sağlıyor. Faydalarını sıralamak gerekirse;

- Kurumsal dokümanlara her an ve her yerden erişilebiliyor.

- Kurumsal bilgiler çalışanlarla hızlı ve kolay bir şekilde paylaşılabiliyor.

- Farklı formattaki kurumsal dokümanlar tek noktada arşivlenebiliyor.

- Kategorilendirme yapısı ile kullanıcıların ortak dokümanlara kolaylıkla ulaşması sağlanıyor.

- Yazı, fotoğraf, video gibi farklı formattaki dosyalar eklenebiliyor.

- Doküman eklendiğinde paylaşım merkezinde duyurusu yapılabiliyor.

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram