Bilimp Çalışma Bilgisi Aracı ile neler yapabilirsiniz?

Bilimp Çalışma Bilgisi Aracı ile neler yapabilirsiniz?

07/03/2019
Tülay Akın

- Bilimp Çalışma Bilgisi Aracı'nda, çalışanlar tarafından oluşturulan, çalışma bilgisi günün sonunda yöneticiye otomatik olarak raporlanır. Çalışanlar, yazılı ya da sesli olarak çalışma bilgisini doldurur. Raporlama ve iletme görevini sistem otomatik yapar.

- Yönetici, çalışma bilgisinde; hangi saatte ne iş yapıldığını, konuyu, karşılaşılan sorunları, önerileri, problem çözümlerini yani yapılan iş ile ilgili tüm süreci detaylı bir şekilde görebilir.

- Yönetici, kurum dışında bile olsa, şirkette gün içinde yürütülen tüm işlere detaylı bir şekilde hakim olur. Telefon görüşmeleri, toplantılar, müşteri ziyaretleri vs. çalışma bilgisi olarak kaydedilir.

- Seçenekler bölümüyle, örneğin bir firma ile ilgili tüm çalışmalar, farklı çalışanlar tarafından yürütülmüş olsa bile, tek bir başlık altında ve toplu olarak izlenebilir.

- Paneldeki 'Bul' seçeneğiyle; kişi, firma ya da herhangi bir konu hakkında detaylı arama yapılabilir. Aranan kelime ile ilgili tüm verilere anında ulaşılabilir.

- Sadece kurum değil, çalışan hafızası da oluşur. Geriye dönük çalışma bilgisi kayıtlarından herhangi bir tarihte veya bir firma ile yapılan çalışmanın ayrıntılarına kolayca ulaşılır.

- İşletmelerin verimliliği artar. Çalışanların iş takibi kolaylaşır. Problemlerin analiz edilmesine fayda sağlar. Böylece iş disiplini edinen çalışanlar eksikliklerini görüp tamamlar.

- Sistem çok net çalışır. Performansa yönelik ölçe ve değerlendirme yapar. Verimlilik sağlamayan çalışanlar kendilerini otomatik eler.

- Çalışma bilgisi aracı sadece yazı ile değil, sesli olarak da doldurulur. Ses otomatik olarak yazıya dönüşür. Örneğin araçla hareket halindeyken bile çalışma bilgisi kolayla girilir.

- Çalışma bilgisine; fotoğraf ve video gibi dosyalar eklenebilir.

- Bilimp Çalışma Bilgisi Aracı, hizmet sektöründen teknik servislere, otomotivden havayolu işletmelerine kadar geniş kullanım potansiyeline sahiptir.

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram