Bilimp Nedir ?

İş yaşamınızda yeni bir sayfa açın.

Bilimp Ne Sağlar

Bilimp'in kamu ve özel kurumlara sağladığı bir çok faydaları vardır

AZALTIR

Lisans maliyetlerini
Zaman maliyetlerini
İletişim sorunlarını
Şikayetleri

ARTIRIR

İş kalitesini
İletişim kalitesini
Memnuniyet düzeyini
Kurum imajını

KORUR

Para ve İdari cezalardan
Bilgi kayıplarından
İş kayıplarından
İletişim kazalarından

SAĞLAR

Yasal yükümlülükleri
Personel katılımcılığı
Şeffaflık ve Disiplin
Kurumsal hafıza

Bilimp Ne Sağlar ?

Ofis Yazılımı Lisans Maliyetlerinden %80 Tasarruf Sağlar.

Çalışanlarla %100 Doğrulukla ve Çift Yönlü İletişim Sağlar.

Personel Görev Yönetiminde %50 Performans Artışı Sağlar.

Düzenli Çevrimiçi Eğitimlerle Personel Kalitesinde %40 İyileşme Sağlar.

Toplantı Verimliliğinde %80 İyileşme
Sağlar.

Kişisel Verileri Koruma Kanununa %100 Uygunluk Sağlar.

Herkes Kullanabilir

Ofisler ve Şirketler

İş Merkezleri ve Plazalar

Kamu Kurumları ve Belediyeler

Fabrikalar

Ar-Ge Merkezleri

Eğitim Kurumları

Bilimp'in Hikayesi

Bilimp’in logosu Türk mitolojisinden esinlenerek tasarlandı. Mitolojide “Su” elementi aşağı bakan bir üçgen ile simgelenmektedir. “Toprak” elementi ise benzer şekilde ortasında yatay bir çizgi olan üçgen ile sembolize edilmektedir. Logoda bir araya gelen su ve toprak sembolleri bir ağaca (doğaya) hayat vermektedir.

İçi dolu üçgenin içerisinde bulunan çizgiler ise bu ağacın köklerini ifade etmektedir. Toprak ve su nasıl ki doğal yaşamın kaynağı ise; Bilimp de benzer şekilde sahip olduğu Yeni Nesil Akıllı teknoloji ile kullanıldığı işletmelerde dijital yaşamın kaynağını oluşturmaktadır. Logoda bulunan çizgiler, dijital omurgayı oluşturan iletişim ağını ifade etmektedir.

Bilimp Teknolojisi

Log (İz) Takibi

Bilimp; uzun yıllar boyunca test edilmiş bir LOG (İz Takibi) alt yapısına sahiptir. Bu detaylı LOG sistemi sayesinde tüm kullanıcıların her hareketi izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede sistem tüm kullanıcı hareketlerini takip ederek profesyonel bir İz takibi sunar.

Güvenlik

Tüm Kullanıcılar kendilerine ait şifrelerle Bilimp içinde var olurlar ve bu şifreler Bilimp yazılımını üreten Mühendisler dahil hiç kimse tarafından görüntülenemez.Mesaj Aracında (Bimesaj) yazılan verilen kriptolu olup veri tabanına erişim izni olan mühendisler tarafından da görüntülenemez.

Bulut Teknolojisi

Kurum İhtiyaçlarına göre BULUT veya SUNUCU Lisanslama seçenekleri mevcut’dur. BULUT sistemini tercih eden Kurumlar için; Kurulum, Yedekleme ve Donanım yatırımı ihtiyaçlarını ortadan kaldırır. BULUT sisteminde tüm versiyon güncellemeleri otomatik ve ücretsiz olarak yapılır.

Entegrasyon

Takvim, Yazı ve Tablo araçları Microsoft ürünlerine çift yönlü olarak entegre çalışır. Opsiyonel olarak Sunucu Lisanslama modelinde ihtiyaç duyulan farklı yazılımlara entegrasyon mümkün olabilir.

Veri Ayrıştırma

Sistemde sınırsız sayıda Şirket tanımı yapılabilir ve bu ayrıca bir ücretlendirmeye tabi değildir. "Veri ayrıştır " özelliği sayesinde şirketler birbirlerinine ait verileri göremez hale getirilebilir. Tanımlanan belli kullanıcılar veri göremez özelliği dışı bırakılarak verilerin tümünü görebilir.

Gelişmiş Yetkilendirme

Sistem gelişmiş bir kullanıcı yetkilendirme yapısına sahiptir. yetkiler istenirse "Gruplar" şeklinde istenirse "Kullanıcı" bazında verilebilir. Yetkilendirme yapısı bir kullanıcının aracın tümüne erişiminden tek bir işleme (örneğin silme işlemi vb) kadar detayda yapılabilir.

© 2019 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Adres: 19 Mayıs Mah. Uğur Mumcu Blv. No:120 Nilüfer, BURSA, TÜRKİYE
Tel: +(90) 850 222 27 46 | Emaıl: info@bilimp.com
checkcloud-downloadlockgraduation-hatuseruserslocationlaptopchart-barslinkmagnifiercheckmark-circlearrow-up-circlearrow-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram