"İdari İşler" ve "Kurumsal İletişim" Araçları Eğitimimize Bekliyoruz.

"İdari İşler" ve "Kurumsal İletişim" Araçları Eğitimimize Bekliyoruz.

09/08/2021
Tülay Akın

*Bütünleşik iş araçları yazılımı Bilimp, idari işlerinizi yürütmenizde büyük kolaylık sağlıyor. Kurumunuzda kişiye bağımlı ve hataya açık bir şekilde idari işlerinizi takip etmek yerine, Bilimp "İdari İşler" aracı ile özel ekranlarda çalışabilirsiniz. Böylece hiç bir önemli işinizi atlamaz, unutmaz ve aynı zamanda kurum hafızanızın güçlenmesine katkı sağlarsınız.

Peki Bilimp İdari İşler aracının özellikleri nelerdir?
Abonelikler,krediler,teminat mektupları, sigorta poliçeleri,hukuk dosyaları,gayrimenkuller Bilimp sayesinde takip edilebilir mi?
İdari işler için hangi kayıtlar nasıl açılmalıdır?

*Medya, fuar, kongreler, sosyal sorumluluk projeleri kayıt altına alınması gereken çalışmalar Bilimp "Kurumsal İletişim" aracı ile çok daha detaylı ve kolay takip edilebiliyor. Bilimp, geçmişe dönük yapılan işler ile ilgili aramaları özel filtreleme teknolojisi sayesinde sorunsuz çözüyor.

Anlatmaya çalıştığımız ancak buraya sığdıramadığımız Bilimp'in muhteşem araçlarını daha yakından tanımak ve detaylı bilgiye sahip olmak için, 10 Ağustos 2021 Salı günü saat 10:00-11:00 saatleri arasında sizleri "İdari İşler" ve "Kurumsal İletişim" araçları eğitimimize bekliyoruz.

Sınırlı sayıdaki katılımcılardan biri olmak için hemen aşağıda yer alan linke tıklayıp kayıt yaptırabilirsiniz:

Kayıt için tıklayın

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram