BİRİ, tüm sektörlerde geniş kullanım potansiyeline sahip

BİRİ, tüm sektörlerde geniş kullanım potansiyeline sahip

31/01/2019
Tülay Akın

Bilimp’in akıllı bildirim sistemi BİRİ, bireysel kullanımdan küçük ve orta ölçekli işletmelere, holdinglerden her türlü kamu kurumuna kadar geniş bir kullanım potansiyeline sahip. Tekstilden otomotive, inşaattan enerjiye tüm sektörlerde çalışanların iş yönetimini kolaylaştırıyor.

İş programını ve tüm süreçleri en doğru şekilde düzenliyor. Bunu yaparken bilgilendiriyor, hatırlatıyor. Üstelik tüm bunları hatasız bir şekilde yapıyor. Böylece yoğun iş temposu içinde hiçbir görev unutulmuyor.

BİRİ ile zamanınızı hızlı ve verimli yönetin

Örneğin otomotiv firmasında çalışan üst düzey bir yöneticiyi ele alalım. Birçok sorumluluğu var. Gün içinde hem toplantılara katılmak hem projeleri yürütmek hem kendisine bağlı çalışanları yönetmek hem de mesaj ve e-postalarını yanıtlamak mecburiyetinde. İşte, BİRİ bu zorlu süreci hızlı ve kolay hale getiriyor. Size sadece bulunduğunuz anı en verimli şekilde kullanmak kalıyor. Hiçbir toplantıyı kaçırmıyor, projeler hakkında bilgilendiriliyor, görevlendirme ve talepler gibi her konudan anında haberdar oluyorsunuz. Fabrika içinde ya da dışında olmanız fark etmiyor. Akıllı bildirimler size her an ulaşıyor.

Üstelik BİRİ tüm bunları yaparken, işin gerekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, arka planda kendini sürekli geliştiriyor.

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram