Özel Uygulamalar İçin İlave Araçlar...!

Bilimp, tüm Kamu ve Özel sektörişletmelerinde kullanılabilen bütünleşik araçlar yazılımıdır.
ARGE Merkezleri Yönetimi, Satış Yönetimi, Spor Kulupleri ve İdari İşler uygulamalarında özel çözümler sunan İlave Araçlara sahiptir.

Bilimp ilave araçları

SATIŞ
YÖNETİMİ

Hemen İncele
Satış departmanınızı izlemek ve yönetmek artık çok kolay.

İDARİ İŞLER
YÖNETİMİ

Hemen İncele
İdari işlerinizle 
ilgili tüm bilgileri 
kayıt altına alın.

AR-GE MERKEZİ
YÖNETİMİ

Hemen İncele
Ar-Ge Projelerinizi 
Planlayın, Yönetin, Raporlayın.

Entegrasyonlar

KEP (Kayıtlı E-Posta)
Bilimp Platformu Türkkep Kayıtlı E-Posta sistemine entegre çalışmaktadır.
Takvim
Bilimp Takvimi Microsoft takvimi ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Bilimp takviminde oluşturulan toplantılar Microsoft kullanıcı takvimlerine, Microsoft'da oluşturulan toplantılarda Bilimp takvimine karşılıklı kayıt edilir.
Ticari Yazılımlar
Bilimp entegrasyon imkanı sağlayan tüm ticari yazılımların insan kaynakları modüllerine entegre edilebilir. Mevcutda Mikro ve Logo yazılım entegrasyonu sağlanmaktadır.
Biometrik Tanıma
Bilimp kullanıcılara opsiyonel olarak yüz tespit ve tanıma özelliği sunar. Özellikle Yüksek güvenlik isteyen Kurum ve Şirketler için ziyaretçi aracı Yüz tanıma sistemi ile birlikte çalışma özelliğine sahiptir.
Geçiş Sistemi
Kurumunuz yada Şirketinizde mevcut olan turnike yada otomatik kapı sistemleri Bilimp yönetim sistemi ile birlikte çalışabilmektedir. Donanım ve yazılım entegrasyonları için Bilimp iş ortaklarından destek alabilirsiniz.
© 2019 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
play-circleapartmenttagrocketbriefcaseplus-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram