Ana sayfada yer alan ‘30 GÜN ÜCRETSİZ Kullan’ butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamayı 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz kullanma süresi sırasında veya sonrasında satın almaya karar verirseniz dilediğiniz planı seçerek Bilimp kullanımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ücretsiz kullanım süresi boyunca girdiğiniz veriler lisanslı kullanıma geçtiğiniz takdirde silinmeyecektir, Bilimp’i kaldığınız yerden aldığınız lisans kapsamında kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücretsiz kullanım süresi bitiminde Bilimp kiralama siparişi vermediğiniz takdirde verileriniz 30 gün sonra sistemden silinecektir.

Bilimp 25 adet iş ve süreç yönetim aracından oluşmaktadır. Paylaşım, E-Posta, Biri, Bimesaj, Yazı, Tablo, Doküman, Personel, Kişi/Firma, Ziyaretçi,Takvim, Görev, Çalışma Bilgisi, Toplantı, Aramalar, Not, Gönderiler araçlarından oluşan Bilimp Paketi;Kişisel veri Yönetimi, Öneri, Etkinlik araçlarından oluşan Paket A; Satış, İnsan Kaynakları, Talep, İdari İşler araçlarından oluşan Paket B; Ar-Ge Merkezi Yönetimi Paket C paketleri mevcuttur. Bulut ve Sunucu lisansı olarak satılmaktadır. Kullanıcı sayılarına göre ayrılmış 4 adet plan ve ek A, B, C paketleri mevcuttur. www.bilimp.com sayfasının sol üst bölümünde yer alan Fiyatlar sayfasında ayrıntılı içerik ve fiyat bilgisi verilmiştir.

Hayır, Bilimp Pro'yu, Bilimp ile birlikte kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.

Evet, kiralama süresi bitiminde süreyi uzatmamanız durumunda, verilerinizi her araç için ayrı ayrı olmak üzere excell formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kiralama süresi sona erdiğinde Bilimp'i satın almamanız durumunda 30 gün sonra verileriniz sistemden tamamen silinecektir.

Kiralama yöntemini tercih ederseniz yatırım yapmanıza gerek yok, Bilimp bulut tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmez. Kayıt sırasında belirlediğiniz e-posta adresi ve şifresiyle kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Ancak Bilimp'i kendi sunucunuzda barıdırmak veya diğer araçlarla entegre etmek isterseniz yatırım yapmanız gerekmektedir.

Evet, gerekli donanım/lisans altyapısını oluşturmanız durumunda, Bilimp'i kendi sunucularınızda bulundurmak üzere satın alabilirsiniz. www.bilimp.com sayfasının sol üst bölümünde yer alan Fiyatlar sayfasında sunucu lisansı satın alma sekmesinde yer alan form bilgilerini doldurarak lisans başvurusu yaptıktan sonra fiyat bilgisi mail olarak gönderilmektedir.

Taksit Seçenekleri

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Cardfinans ve Advantage kartlarına 12 Aya kadar taksitli ödeme yapabilirsiniz, peşin alımlarınıza ise %18 indirim uygulanır.

Bilimp herhangi bir internet kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir.

Müşteri Hizmetleri ekibimiz Bilimp kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. info@bilimp.com adresine e-posta göndererek, www.bilimp.com web sitesinden (sağ üst köşedeki Destek butonuna tıklayarak) gelen sohbet penceresinden mesaj göndererek ya da hafta içi 09.00 – 18.00 arası 0(850) 222 27 46 no’lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Bilimp kullanıcı dostu basit ara yüzü sayesinde kullanıcıların kolaylıkla kullanabileceği bir uygulamadır. Ancak talebiniz durumunda Yerinde Hizmet Paketlerinden satın alabilirsiniz. Bilimp’te oluşturduğunuz kendi sayfanızdan, Hesabım, Satın Al menüsünden satın alabileceğiniz ek ürünlere erişebilirsiniz.

Evet, kiralama süresinin bitmesini beklemeden planlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Yıllık kiralama süreniz, ilk sipariş tarihinizden itibaren geçerli olacaktır. Geçişler küçük plandan büyük planlara geçiş şeklinde olur ve kalan aylar için fark ödenir. Bir alt plana geçiş ancak bir yıllık kiralama süresinin sonunda mümkün olur.

Evet, yıllık yenileme yapılırken ek özelliklerin yeniden satın alınması gerekmektedir.

Bilimp web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. Programı kullanabilmek ve Bilimp hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Bilimp’e girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bilimp'in aynı zamanda iOS ve Android mobil uygulamaları mevcuttur.

Bilimp’i kendi sunucunuzda kullanmak üzere sunucu lisansı ile satın almanız durumunda lokal olarak da kullanılabilir.

www.bilimp.com adresinden sms ve ilave bulut alanı siparişi verebilirsiniz. Bilimp uygulamanızda, Hesabım, Satın Al menüsünden ek ürünlere ulaşabilirsiniz.

Hayır, kiralama süresi uzatıldığında eski yıldan kalan sms ve depolama alanı devredilemez.

Bilimp’in iOS ve Android için mobil uygulaması mevcuttur. 30 GÜN ÜCRETSİZ kullanım süreniz boyunca veya Bilimp'e abone olduğunuzda mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz.

Uygulamayı sizlerden gelen talepler doğrultusunda geliştiriyoruz. Gelen talepleri, talebin sıklığı ve ürün stratejisini göz önünde bulundurarak iş planımıza alıyoruz. Talepleriniz uygulamayı geliştirmemiz açısından son derece değerlidir.


Ücretsiz kullan


30 GÜN ÜCRETSİZ kullan