Evet, tek bir Bilimp lisansı altında birden fazla şirket kullanabilirsiniz. Ayrıca ilgili parametreye bağlı olarak şirket verilerini birbirinden izole edebilir, yetkilendirilmiş kullanıcılar dışında şirket verilerini birbirinden ayırabilirsiniz.

Evet. Kullanıcılara istediğiniz bölümler için farklı seviyelerde kullanım yetkisi tanımlayabilirsiniz. Kullanıcılara, Bilimp içerisinde yer alan her araç için Yeni Kayıt Ekleme, Silme, Değiştirme, İnceleme yetkilerini verebilirsiniz. Ayrıca yetki grupları oluşturabiirsiniz.

Evet, Bilimp'in kullanımı için gerekli olan Personel, Kişi ve Firma bilgisini, Parametreler bölümünden toplu biçimde aktarabilirsiniz.

Uygulamaya girdiğiniz tüm veriler size aittir. Dilediğiniz zaman verilerinizi excel formatında dışarı aktarıp alabilirsiniz. Lisansınızın yenilenmemesi durumunda firma domain adınız ve verileriniz 30 gün sonra silinecektir.

Bilimp hesabını oluşturan kişi, hesabın aynı zamanda sahibidir. Kullanıcıların yetki seviyelerini, Parametreler menüsünden Kullanıcılar alt menüsünden belirleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.


Ücretsiz kullan


30 GÜN ÜCRETSİZ kullan