Hata! SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'language-' in 'field list'
Bilimp Yönetim Bilgi Sistemi

İade ve Geri Gönderim

KOLAY VE HIZLI İADELERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ
Bilimp e-ticaret sitemizden satın aldığınız ürünleri, 30 Gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün zarar görmemiş, kullanılmamış, satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Uzmanlarımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda üründe sözü edilen sakıncalar yoksa iadenizi kabul ediyoruz.

DİKKAT ETMENİZ İÇİN ÖNERİLER
İade etmek istediğiniz ürününüzün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmedir.Bu koşullara uygun ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. İade etmek istediğiniz ürün teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Kutusu, Sertifikası, Faturası, Poşeti, vb. iade etmek istediğiniz ürününüzün faturası şirket ise, iade işleminizde şirketinizin düzenleyeceği, ‘İade Faturası’ ile birlikte gönderilmelidir.

İADE ÜRÜNÜN KARGO İLE GÖNDERİMİ 
Öncelikle, info@bilimp.com adresimize mail atarak aldığınız ürünü iade etmek istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü bize bildirim yapmanız ve anlaşmalı kargo şirketimiz ile göndermeniz halinde iade ederken dahi kargo ücreti ödemezsiniz. ( Karşı ödemeli olarak gönderim yapmalısınız) Bilimp Müşteri Hizmetlerine bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. Çalışılan kargo firmamız haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda da kargo ücreti tarafımızca karşılanmamaktadır.

İADE ÜRÜN ÖDEME İADELERİ 
İadesi kabul edilen ürününüzün kredi kartınıza geri iadesi bankanıza bağlı olarak kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması 2-3 hafta sürmektedir. İadesi kabul edilen ürününüzün banka havalesi iade işlemleri bankanıza bağlı olarak maksimum 7 iş gününde banka hesabınıza iadesi yapılmaktadır.

İADE ADRESİMİZ
PRODES BİLGİSAYAR VE PROGRAM DESTEK HİZ.SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: 19 Mayıs Mah. Uğur Mumcu Blv. No.120 Nlüfer / BURSA / Türkiye
Tel: +90 850 222 27 46
E-mail: info@bilimp.com

İADE ADIMLARI AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE OLMALIDIR:
İade etmek istediğiniz ürüne ait fatura ve sertifika ile birlikte herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine gidiniz.

Alıcı Adres Hanesine : PRODES BİLGİSAYAR/19 Mayıs Mah. Uğur Mumcu Blv. No.120 Nlüfer / BURSA / Türkiye Tel: +90 850 222 27 46 

Ürünü Yurtiçi Kargo'ya teslim ettikten sonra +90 850 222 27 46 numaralı telefonumuz aracılığı ile bizi arayarak iadenizi kargoya verdiğinizi ve kargo poşetinin üzerinde bulunan ve kargo numarasını mutlaka bildiriniz. 

Kargo numarasını +90 850 222 27 46 veya info@bilimp.com'a mail ile bildirmemeniz durumunda yaşanacak kaybolma vb. aksaklıklarda sorumluluk sizde olacaktır.

Ürününüzü faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. Faturanın paket içine konmaması durumunda iade işleminiz gerçekleşmeyecektir. Size satın aldığınız ürünün yanında gönderilen faturaya ait tüm nüshaları lütfen paketin içine koyunuz.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, kurumun düzenlemiş olduğu, “Ürün Birim Fiyatı (KDV Dahil)” şeklinde kesilmiş bir “İADE FATURASI” ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini “İADE FATURASI” kesilmediği takdirde tamamlanmayacaktır.

Yurtiçi Kargo yetkilisine iade edeceğiniz pakete ait kargonun anlaşma kapsamında "Alıcı Ödemeli" olarak PRODES tarafından karşılanacak şekilde yapılacağı ve sizin tarafınızdan herhangi bir ödeme yapılmayacağı hatırlatılmalıdır.
serviceGÜVENLİ ALIŞVERİŞAlışverişlerinizi güvenli yapabilirsiniz
service30 GÜN GERİ İADETüm ürünlerin 30 gün içinde geri iadesi
serviceÜCRETSİZ KARGOTüm alış-verişlerinizde ücretsiz kargo fırsatı
serviceÖDEME SEÇENEKLERİ7 Banka kartı ile 9 aya kadar taksit imkanı

Hediye Çeki


Kullan