PAYLAŞIM MERKEZİ

Bilimp, bilgi paylaşımı ve katılımcılığa değer veren şirketler için yeni nesil paylaşım merkezini sunar.Bilimp TEMEL PAKET PAYLAŞIM MERKEZİ MODÜLÜ

Bilimp'in yeni nesil paylaşım merkezi ile içeriği kullanıcılar tarafından oluşturulan, yayınlanan, etkileşim sağlayabilen akıllı paylaşım merkezi ile iletişiminizi interaktif hale getirir. Bilimp mobil uygulaması ile Android ve IOS tabanlı tüm mobil cihazlardan kolay erişim ve kullanım imkanı sunar.

PAYLAŞIM MERKEZİ

Kurumsal içeriklerinizi paylaşın...
- Bilimp "Kurumsal İçerik Paylaşım Merkezi" ile tüm kullanıcılara yapılacak duyuru ve bilgilendirmelerin hızlı ve kolay yapılabilmesini sağlar.
- "Kurumsal İçerik Paylaşım Merkezi" nden yapılan tüm paylaşımlara şirket içi tüm kullanıcılar tarafından beğeni yapılabilmektedir.
- Yine paylaşım merkezinden yapılan paylaşımlara şirket içi çalışanlar yorum yapabilmekte ve tüm şirket çalışanlarına daha katılımcı ve interaktif olabilme imkanı sağlanmaktadır.
- Şirket tarafından "Kurumsal İçerik Paylaşım Merkezi" nden yapılacak tüm paylaşımların kimler tarafından yapılabileceği yetki parametreleri ile düzenlenebilmektedir.
- Paylaşım merkezi kurum içi E-Posta kullanımını azaltır. E-Posta kullanımından kaynaklı (spam, virüs)problemleri ortadan kaldırır.