AYAKLI ZİYARETÇİ PANELİ 10''

Bilimp Ayaklı Ziyaretçi Kayıt Paneli ile işlemler artık çok hızlı.


BİLİMP 10'' AYAKLI ZİYARETÇİ KAYIT PANELİ

Çoklu dil seçeneği ile ziyaretçilerin Türkçe, İngilizce ve Azerice dilleri ile kayıt yapmaları sağlanmakta, panelden cep telefonu numarası, adını ve soyadını girerek hızlıca işlem yapabilmektedir. T.C. kimlik numarası, şirket/kurum adı ve araç plakası vb. bilgiler parametrik olarak, panelden birkaç saniye içersinde kullanıma açılabilmektedir.

YAZILIM ÖZELLİKLERİ


  • Planlı ziyaretçiler için 5 haneli ziyaretçi kodu gönderilebilmekte ve bu kod ile ziyaretçiye ad, soyad ve cep telefonu numarası girmeden direk geçiş imkanı sağlamaktadır.
  • Ziyaretçi kaydını yaparken görüşülecek kişiyi seçildiğinde, görüşüecek kişiye ziyaretçisinin geldiği ad, soyad ve cep telefonu numarası ile birlikte SMS bilgilendirmesi yapılabilir.
  • Ziyaretçi kayıt esnasında gizlilik sözleşmesini onaylar. Gizlilik sözleşmesi parametrik olup şirket/kurum iş güvenliği, bilgi güvenliği v.b. şekilde onaya sunalabilir.
  • Yüksek güvenlik için ziyaretçi kaydını tamamlamadan fotoğrafını çeker ve sisteme kayıt edilmekte, parametrik olan bu alan istenirse kaldırılabilir.

YAZILIM ÖZELLİKLERİ


  • Panelde kayıt işleminin ardından, Panele reklam alanı sunulabilir ve bu reklam alanında şirket/kurum hakkında görsel ve text bilgilendirmeler yapılabilir. Bu alan parametrik olup şirket/kurum isterse bu alanı kaldırabilir.
  • Kayıt tamamlandıktan sonra ziyaretçiye kimlik kartı verilir.
  • Kimlik kartında ziyaretçinin adı, soyadı, görüşeceği kişinin bulunduğu kat, bulunduğu ofis numarası ve karekod bulunmaktadır.
  • Şirket/kurum bünyesinde turnike entegrasyonu varsa ziyaretçi kimlik kartındaki karekodu turnikeye okutarak geçiş sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER


EKRAN : 10” HD IPS canlı ekran 1280x800
DOKUNMATİK : Multi touch
RENK : Siyah - akrilik
İŞLETİM SİSTEMİ : Android 6.0 işletim sistemi
İŞLEMCİ : MT8127 1.3 GHz Quad Core işlemci
RAM : 2 GB
HAFIZA : 16 GB
KAMERA : Ön kamera : 2 MP / Arka kamera : 5 MP
KABLOSUZ AĞ BAĞLANTISI : 800.11 b/g/n
BLUETOOTH : 4.0
BATARYA : 4060 mAh
ADAPTÖR : AC100-240V; DC5V/1.5A
ÖLÇÜLER : 36 x 116 x 36 cm
AĞIRLIK : 4,88 kg.
GARANTİ : 2 yıl
BAĞLANTI : Panel internete kablosuz ağ bağlantısı (wi-fi) ile bağlanmaktadır.
NOT : Panel iç mekan ürünüdür.Dış mekanda kullanılmaması tavsiye edilir.