TAŞIT

Bilimp Taşıt Yönetim Sistemi ile kurumunuza ait taşıtların takibi ve işlemerini kolaylıkla yapın.Bilimp TAŞIT YÖNETİM SİSTEMİ

Bilimp Taşıt Modülü kuruma ait olan araçların detaylı olarak tüm bilgilerini dijital ortamda kayıt altına alarak, araçların muayene zamanlarını,bakım süreleri,trafik sigortaları gibi araçlarla ilgili tüm bilgileri kolayca takip edilebilir hale getirmektedir.
  • Araç kayıtları yapılırken tüm detayları ile girilmesine yardımcı olurken, şirkete ait olan ve olmayan araçlar olarak takip edilebilirken, araçları faal olarak veya kullanılmayan şekilde kayıt altına alınmasına imkan sunar.
  • Araçların fenni, egzoz muayeneleri ve trafik sigortaları kayıt altına alınabilmektedir. Hatırlatma bilgileri eklenerek araç muayenelerinin gecikmesine engel olarak, araçların güncel tutulmasını sağlamaktadır.
  • Araç kazaları kaza tutanağı ve fotoğrafları ile birlikte kayıt altına alınabilir ve araca ait ceza bilgilerinin takip edilmesine olanak sağlar.Ayrıca geçiş sistemleri (hgs,ogs) araç altına işlenerek tüm bilgileri dijital olarak takip edilebilir.
  • Araçlara ait bakım periyotlarına istinaden bakım zamanı gelen araçların belirtilen KM veya tarih baz alınarak sorumlu kişilere hatırlatma bilgisi sayesinde bilgilendirme yuaparak araçların bakım sürelerini kolayca takip edilmesini sağlar.
  • Araç yakıt kullanımları güncel yakıt fiyatları girilerek araçların kullandığı yakıt miktarı ile hesaplaması yapılarak maliyet hesaplaması yapılmasına imkan sunar.
  • Kurum içinde kayıtlı olan araçların talepleri kullanım türüne göre (şehir içi, şehir dışı,özel kullanım) talep edilerek ilgili kişilerin talep ekranında takip etmesini sağlar.
  • Araçların müsaitlik durumlarına göre kullanıcıyı yönlendirerek onay veya red mekanizması ile işlem yapmaya imkan sunar.onaylanan veya reddedilen araç talepleri talep eden kişiye otomatik olarak bildirim merkezine geri bildirim yapar.
  • Özel kullanım olarak yapılan araç talepleri talep eden kişinin kullandığı KM başına ücretlendirme yapılmasını sağlar. Bu ücretlendirme firmanın belirlediği fiyatlar üzerinden yapılabilmektedir.
  • Geniş ve detaylı raporlamalar sayesinde araç listeleri alınabilir, muayene ve bakım süreleri raporları listelenebilir, Maliyet raporları alınarak karşılaştırma tabloları oluşturulmasına imkan sunar.