İşinizi iyi yönetin

24 Adet İş Aracı ile İletişiminizi, Faaliyetlerinizi, Kişileri ve Belgelerinizi bir bütün olarak yönetin.

Bilimp Teknolojileriyle; Koordinasyon, İzlenebilirlik, Ölçülebilirlik, Hızlı ve Güvenli İletişim sağlayın. Verimliliğinizi arttırırken maliyetlerinizi azaltın. Geleceğin Yeni Nesil Akıllı İşletmesi olabilmek için ; Dijital omurga, Kurumsal Hafıza ve Yapay Zeka Altlığına sahip olun.


Herkes Kullanabilir


Bilimp'in Hikayesi

Bilimp’in logosu Türk mitolojisinden esinlenerek tasarlandı. Mitolojide “Su” elementi aşağı bakan bir üçgen ile simgelenmektedir. “Toprak” elementi ise benzer şekilde ortasında yatay bir çizgi olan üçgen ile sembolize edilmektedir. Logoda bir araya gelen su ve toprak sembolleri bir ağaca (doğaya) hayat vermektedir.

İçi dolu üçgenin içerisinde bulunan çizgiler ise bu ağacın köklerini ifade etmektedir. Toprak ve su nasıl ki doğal yaşamın kaynağı ise; Bilimp de benzer şekilde sahip olduğu Yeni Nesil Akıllı teknoloji ile kullanıldığı işletmelerde dijital yaşamın kaynağını oluşturmaktadır. Logoda bulunan çizgiler, dijital omurgayı oluşturan iletişim ağını ifade etmektedir.Bilimp’e “Yeniliğin Ticarileştirilmesi” Ödülü

Türk Elektronik Sanayicileri Derneği’nin (TESİD) bu yıl 17.sini düzenlediği “TESİD Yenilikçilik Yaratıcılık Ödülleri” kapsamında, Bilimp "Yenilikçiliğin Ticarileştirilmesi" ödülünü kazandı.

Bilimp Mobil V2.0

Ofise ihtiyaç duymadan, tüm işlerinizi her yerden hızlı ve kolay yönetebilirsiniz.

Mobil Uygulamaları İndirin


Ücretsiz kullan


30 GÜN ÜCRETSİZ kullan