Hata! SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'language-' in 'field list'
Bilimp Yönetim Bilgi Sistemi

Güvenli Alışveriş

Bilimp olarak müşterilerimize ait, özel bilgilerin güvenliğini en üst düzeyde korumak için 3D SECURE ve SSL Güvenlik Sistemi kullanmaktayız.

Kredi kartı bilgileriniz 3D sistemle ilgili kartın ait olduğu bankasına onay alınması için gönderildikten sonra sunucularımız da saklanmaz.

Ödemelerini kredi kartı ile yapmak istemeyen müşterilerimiz içinde ÖDEME SEÇENEKLERİ sayfamızda yer alan HAVALE/EFT'YLE ÖDEME yapabilirler.

İnternet gibi herkese açık ağ ortamlarında dolaşan hassas bilgilerin, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olmak için her ödeme sisteminin, güvenlikle ilgili olarak yerine getirmesi gereken bazı zorunluluklar vardır. shop.bilimp.com olarak kullandığımız güvenlik önlemleri ayrıntıları ile aşağıda anlatılmıştır. Bu zorunlulukların dışında Bilimp olarak sadece müşterilerimiz güvenlik risklerini de ortadan kaldıracak güvenli alışveriş seçenekleri kullanılmaktadır.

3D SECURE ÖDEME

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz.

Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ

Bilimp'e vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutar. Yaptığınız alış-verişler sırasında RapidSSL güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları direk olarak ilgili bankaya yine RapidSSL şifrelenerek gönderilir. Kredi kartı numaralarınız Shop.Bilimp.com tarafından saklanmaz.

Bilgi almak istediğiniz sorularınızı info@bilimp.com adresine e-posta yolu ile bildiriniz.
serviceGÜVENLİ ALIŞVERİŞAlışverişlerinizi güvenli yapabilirsiniz
service30 GÜN GERİ İADETüm ürünlerin 30 gün içinde geri iadesi
serviceÜCRETSİZ KARGOTüm alış-verişlerinizde ücretsiz kargo fırsatı
serviceÖDEME SEÇENEKLERİ7 Banka kartı ile 9 aya kadar taksit imkanı

Hediye Çeki


Kullan