Mercanlar Mutfak Bilimp ile toplantı ve ziyaretçi yönetimini güvenli ve verimli hale getirdi

Mercanlar Mutfak Bilimp ile toplantı ve ziyaretçi yönetimini güvenli ve verimli hale getirdi

22/07/2019
Tülay Akın

Renga markalı ürünleriyle mutfak eşyaları sektörünün öncüleri arasında bulunan Mercanlar, toplantı ve ziyaretçi yönetimini, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) uyumlu Bilimp teknolojisiyle, güvenli ve verimli hale getirdi.

Mercanlar Mutfak Eşyaları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Albayrak, şirketlerinde toplantı ve ziyaretçi akışının yoğun olduğunu belirterek, “Departmanlar arasındaki toplantıların ve ziyaretimize gelecek tedarikçi-müşterilerimizin kayıtlarını tutup, görüşme notlarını raporlamak istiyorduk. Personel bazlı raporları takip edebileceğimiz bir sisteme de ihtiyacımız vardı. Böylece Bilimp ile tanıştık” diyor.

EN ÇOK TOPLANTI VE ZİYARETÇİ ARACINI KULLANIYORUZ”

Bilimp teknolojisinin en çok kullandıkları özelliklerinin toplantı ve ziyaretçi araçları olduğunu söyleyen Albayrak, “Bilimp; toplantı ve personel takibi, ziyaretçi sıklıkları, görüşme notları gibi birçok konuda kolaylık sağladı. Bunun yanında Bimesaj, Paylaşım ve Görev araçlarını da sıklıkla kullanıyoruz” şeklinde konuşuyor.

ŞİRKET ODAĞINA TASARIM VE AR-GE’Yİ ALDI

Kökleri 1976 yılına dayanan şirketleri hakkında bilgi veren Albayrak, özellikle tasarım ve Ar-Ge’ye odaklandıklarını vurguluyor. “Kullanıcıların sağlığını ve beğenisini ön planda tutarak, onlara her zaman tasarım üstünlüğü olan ve en kaliteli ürünleri ulaştırmak istiyoruz” diyen Albayrak, şunları kaydediyor:

“Ağırlıklı cam, plastik ve metal malzemelerin birlikte kullanıldığı ürün gamımızda; sürahiler, su, süt ve meyve suyu şişeleri, tuzluk/biberlik ve baharatlıklar, saklama kavanozları ve kapları, yağlıklar/sirkelikler, bebek ve çocuk beslenme setleri, özel desenli ve lisanslı ürün grupları ile plastik mutfak gereçleri yer alıyor.”

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Tel: +(90) 850 222 27 46 | E-posta: info@bilimp.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram