7

Kötü niyetli her türlü girişim ve saldırıya karşı teknik önlemlerinizi alın. Fiziksel güvenliğinizi sağlayın.

Kişisel veri içeren sistemlerin internet üzerinden gelen izinsiz erişim tehditlerine karşı korunmasında alınabilecek tedbirlerin başında güvenlik duvarı ve ağ geçidi gelir. Bunların internet üzerinden gelen saldırılara karşı ilk savunma hattıdır.

Bilimp Kişisel Veri aracı ile Güvenlik Tedbirlerinizi Alın.

Bununla birlikte yazılım güncellemelerinin düzenli sağlanması, alınan güvenlik tedbirlerinin düzenli olarak kontrol edilmesi ve olası güvenlik açıklarının kapatılması için gereklidir. Bilimp ile yazılım güncellemelerinin takibi sağlanır.

Bilimp Kişisel Veri aracı ile Kullanıcı Yetkilendirmelerini kolay yapın

Kişisel veri içeren sistemlere erişimin de sınırlı olması gerekmektedir. Bilimp platformu çalışanlara yapmakta oldukları iş ve görevle ilgili sorumluluklarıyla paralel yetkilendirme imkanı sağlar.

Bilimp Kişisel Veri aracı ile Şifreleri Yönetin

Bilgi güvenliği için en önemli konulardan biri de şifrelerin yönetilmesidir. Bilimp kurum ve kişilere ait şifrelerin yönetilmesini sağlayan yüksek güvenlikli bir araç sağlar.

© 2019 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Adres: 19 Mayıs Mah. Uğur Mumcu Blv. No:120 Nilüfer, BURSA, TÜRKİYE
Tel: +(90) 850 222 27 46 | Emaıl: info@bilimp.com
arrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram