1

Bilgi güvenliği ve KVKK'ya Uygunluk için bütünleşik akıllı araçlar platformu bilimp'i kurun.

Bilimp; onlarca akıllı iş aracının bütünleşik olarak çalıştığı bir platformdur. Kişisel Veri Yönetim Aracı bu araçlardan biri olup, Bilimp'in kendisi kişisel verileri koruma ve bilgi güvenliği için bir dijital omurgadır. Bilimp sayesinde kurum içinde yaşayan ve sürdürülebilir bir bilgi güvenliği ve kişisel veri yönetimi kolaylıkla sağlanır.

  • Bilimp KVKK ve bilgi güvenliğini ilk kurulum ve sonrasında sürdürmek için gerekli olan yüksek maliyetlerden tasarruf sağlar.
  • Hazır dokümanlar ve hazır eğitim setleri ile kurulum ve uyum sürecini en aza indirir.

  • Akıllı bildirim alt yapısı (BİRİ-SANAL ASİSTAN) ile süreçleri yöneterek ceza risklerini azaltır.

  • Yasanın Zorunlu kıldığı çalışanlara erişim ilkesini mobil uygulama ile kolay ve sürekli kılar.

Bilimp'in birbirleriyle entegre çalışan bütünleşik araçları sayesinde onlarca farklı yazılım kullanma ihtiyacı ortadan kalkmaktadır. Lisans satın alma ya da kiralama maaliyetlerinden tasarruf etme yanında bilgi güvenliğinin sağlanması noktasında da bu araçları kullanmak önem taşımaktadır.

Örneğin "Bimesaj" mesajlaşma aracı sayesinde kurum içi mesajlaşmada tüm veriler kurumun kendi sunucu sistemleri üzerinde dolaşmakta ve yurt dışı veri aktarımı oluşmamaktadır. Ayrıca Bimesaj verileri sunucu veri tabanında kriptolu olarak saklanmaktadır.
DAHA FAZLA BİLGİ
Entegre çalışan araç yapısına diğer bir örnek ise, "Yazı" ve "Tablo" araçları ile oluşturulan herhangi bir belgeyi kurum içinde bir başka personele iletmek için e-posta aracına ihtiyaç duyulmaz.
DAHA FAZLA BİLGİ
Bilimp uzun yıllar boyunca test edilmiş bir Log (iz takibi) alt yapısına sahiptir. Bu detaylı Log sistemi sayesinde tüm kullanıcıların her hareketi izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.
Bilimp profesyonel ve gelişmiş bir kullanıcı yetkilendirme yapısına sahiptir. Yetkilendirme yapısı bir kullanıcının aracın tümüne erişiminden tek bir işleme (örneğin silme işlemi vb.) kadar detaylı olarak yapılabilir.
Şimdi bütünleşik araçlar platformu Bilimp ile tanışmak için yapmanız gereken tek şey "30 gün ücretsiz kullan" butonuna basmak. Bilimp'i hemen kurun ve güvenli bir sistemde çalışmaya başlayın.
30 GÜN ÜCRETSİZ KULLAN
© 2019 Bilimp Tüm Hakları Saklıdır. | Adres: 19 Mayıs Mah. Uğur Mumcu Blv. No:120 Nilüfer, BURSA, TÜRKİYE
Tel: +(90) 850 222 27 46 | Emaıl: info@bilimp.com
file-ocomments-ouserlocationarrow-left-circlearrow-right-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram